İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

At

At Yağlı Boya Tablo

Doğa ile ilgili fotoğraflar, resimler ve kartpostallar, dekorasyonların her zaman en çok talep edilen ögeleri olmuştur. Hayvan resimleri, manzaralar ve çok daha fazlası bunlara gösterilebilecek örneklerden yalnızca bazıları. Hemen her medeniyette önemli bir sembol olan ve asaleti simgeleyen at ise tablolarda en çok konu edinilen hayvan. İşte bu sebeple yağlı boya at tablosu en çok tercih edilen doğa konulu tablolar arasında yer almaktadır. Siz de Simurg Sanatevi’nin el yapımı tabloları arasından seçim yaparak, en özel dekorasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

At Yağlı Boya Tablosu

Türkler için atın önemi çok büyük. Bu nedenle Türkiye’de atın bilinçdışında farklı sembolleri bulunuyor. Bu durum da haliyle dekorasyon yaparken insanların at konulu tablolara yönelmesini sağlıyor. Hali hazırda duvar dekorasyonunun birinci ögesi tablolar olduğundan, doğru ölçüde ve tasarımda tablo tercih etmek de son derece önemli bir hal alıyor. Öte yandan at konulu yağlı boya tablolarının da son dönemde çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Renk, boyut, atın duruşu, birden fazla at veya manzara içerisinde olan at tabloları, tercih edilebilecek modellerden bazıları.

Hayvan yağlı boya tabloları son dönemde sıklıkla tercih ediliyor. Tablolar içerisinde farklı hayvan motifleri bulunsa da en çok satın alınanların at konulu tablolar olduğunu söyleyebiliriz. Asaleti seviyor ve atın asaletini dekorasyonunuza yansıtmak istiyorsanız, o halde bu tarz tablolar tercih edebilirsiniz. Tabii ki tablo çeşidi çok fazla olsa da önemli olan konu seçtiğiniz tablonun dekorasyon ile uyumudur. Bunun için mutlaka boyut ve rengi göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız.

At Yağlı Boya Tablo Modelleri

Her medeniyette mutlaka önemli bir yere sahip olan at, özellikle Türkler için kutlu bir hayvan olarak geçer. “At Türk’ün kanadıdır” tarzında pek çok söz dahi yazılmıştır. Her ne kadar günümüzde at bir ulaşım aracı olarak kullanılmasa da geçmişimizden gelen o kültürel değeri devam ettirmek isteriz. İşte bunun için siyah at tablosu ve farklı modeller sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda manzara yağlı boya tablo seçenekleri arasında kendine sıklıkla yer bulan at tabloları, tüm ev ve ofis dekorasyonlarında popüler bir seçenektir.

Model konusunda at konulu tablolarda tercih seçeneğinizin daha geniş olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü yalnızca siyah değil beyaz at tablosu da sıklıkla tercih ediliyor. Buna ek olarak birkaç atın birlikte olduğu, at ve tayların bir arada olduğu veya daha pek çok farklı model, dekorasyonlarınızı renklendirmenize yardımcı olacaktır. Ancak her ne kadar çok sevdiğiniz bir model olsa da tablonun boyutunun ve renginin dekorasyonunuz için son derece önemli olduğunu unutmamalısınız. Bu şekilde hareket ettiğiniz takdirde, son derece şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

At Yağlı Boya Tablo Fiyatları

Hayvan motifleri ile oluşturulmuş tabloları seven sanat tutkunları için bir diğer seçenek de natürmort yağlı boya tablo seçeneği olabilir. Doğanın resmedildiği bu tarz tablolar sayesinde son derece şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Ayrıca at tablosu yağlı boya olarak tercih edildiğinde, yanında natürmort tabloları kullanırsanız, son derece uyumlu ve doğayı yansıtan dekorasyonları oluşturmuş olursunuz. Fiyatlar ise tabii ki yaptığınız seçime göre değişecektir. Tablonun boyutu, içeriği, tasarım anlayışı ve çok daha fazlası, at yağlı boya tablo fiyatları konusunda değişikliklere sebep olur. Ancak Simurg Sanatevi size tasarım açısından üst düzey tabloları, avantajlı fiyatlarla satın alma fırsatı sunduğundan, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

At Yağlı Boya Tablo Kullanımı ve Dekorasyonun Önemi

Eviniz ya da ofisiniz, sizin için en önemli alanlar arasındadır. Evinizde kendinizi iyi hissetmek, ofisinizde misafir ya da müşterilerinizi olumlu yönde etkilemek gibi pek çok farklı amaçla, şık dekorasyonlar oluşturmanız gerekir. Siyah beyaz at tablosu da dekorasyon oluşturmanızda size yardımcı olacak seçimler arasındadır. Çünkü atın asaleti ve sadık oluşu söz konusudur. İşte bu sebeple dekorasyonlarınıza klasik yağlı boya tablo modelleri içerisinde yer alan at konulu tabloları dahil edebilirsiniz. Aynı zamanda her ne kadar tabloyu beğenseniz de boyutu ve rengi dekorasyonunuz için uygun olmayabilir. İşte bu durumda dekorasyonunuzda beklediğiniz havayı oluşturamayabilirsiniz.

Günümüze yağlı boya tablolar içerisinde en çok tercih edilen hayvan, attır. Hem vahşi olmaması hem de asil olması, dekorasyonların önemli bir parçası olmasına yardımcı olmaktadır. Tabii ki duvar boyutlarınız bu süreçte çok önemlidir. Çünkü duvarlarınız büyükse bu durumda at tablosu büyük olarak tercih edilmesi gerekir. Ancak ihtiyacınız olan boyut, renk ve tasarımda tüm tablolara Simurg Sanatevi sayesinde ulaşabilir, eşsiz dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

At Yağlı Boya Tablo Seçerken Neye Dikkat Edilir?

At konulu yağlı boya tabloları seçerken siyah ya da beyaz renge özen göstermelisiniz. Siyah ya da beyaz rengin ön planda olduğu ve doğanın öne çıkarıldığı dekorasyonlarda at tabloları son derece doğru bir tercih olacaktır.

At Yağlı Boya Tabloların Temizliği Nasıl Yapılır?

Özenle satın aldığınız at yağlı boya tablonuzu temizlerken, püsküllü toz alma aparatı işinizi görecektir. Ancak verniklenmeyen ve kurumayan tablolara, farklı bir müdahalede bulunmamalısınız. Aksi durumda renkler dağılabilir.

At Yağlı Boya Tablo Nasıl Korunur?

Yağlı boya tabloları korumak için öncelikli olarak tabloyu vernikletmek ve kurumasını beklemek gerekir. Ayrıca çerçevelemek de tablonun toza veya darbeye karşı korunması açısından son derece önemlidir.

At Yağlı Boya Tablo Nasıl Çerçevelenir?

Çerçeveleme işlemi için verniklenen tabloları doğru boyutta çerçeveler arasına yerleştirmelisiniz. Aynı zamanda tuval çerçeve camına temas etmemeli ve çerçeve, tablodan az da olsa büyük olmalıdır. Bu şekilde en doğru çerçeveleme işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

 

 

Sanat Danışmanınızla Tanışın
%15 İNDİRİM KODU KAZAN
Son Gezilen Eserler
Yükleniyor...