İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Leylak

Leylak
Erken çiçek açmalarıyla bilinen ve zarif güzellikleriyle öne çıkan leylaklar, genellikle baharı ve yenilenmeyi sembolize etmek amacıyla kullanılır. Beyaz leylakların saflığı ve masumiyeti; mor leylakların maneviyatı; mavi leylakların huzuru ve eflatun leylakların aşkı temsil ettiği söylense de renklerinden bağımsız olarak yağlı boya leylak tabloları, bulundukları ortama huzur veren bir havaya sahiptir.

Leylakların güzelliği tarih boyunca birçok sanatçıya ilham verirken empresyonist ressam Vincent Van Gogh ve Fransız ressam Claude Monet gibi ünlü ressamlar da leylakların güzelliğini betimledikleri yağlı boya eserler ortaya çıkarmıştır. Yağlı boya leylak tabloları, leylakların zarafetini izlemekten keyif alacağınız her ortam için son derece uygundur.
 
Sanat Danışmanınızla Tanışın
%15 İNDİRİM KODU KAZAN
Son Gezilen Eserler
Yükleniyor...