TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Çiçek

Çiçek
Doğanın en gizemli parçaları olan çiçekler, yüzyıllar boyunca sayısız sanatçıya ilham oldular ve yağlıboya çiçek tabloları ile farklı sanatçıların tuvallerinde hayat buldular. Zamana bağlı olarak çiçek resimleri genellikle mitolojik, dini veya tıbbi anlamlar taşıyordu. Ancak taşıdığı anlam ne olursa olsun yağlı boya çiçek tabloları Antik yunan döneminden günümüze kadar sanatın birçok alanında öne çıktı.

Özellikle 19. yüzyılda yaratılan gerçekçi sanat eserleri söz konusu olduğunda, sanat dünyasına Van Gogh'un rengârenk ayçiçeklerinden Claude Monet’in, ilkbahar, yaz, kış ve sonbaharda doğal ışığın sürekli değişen niteliklerini güçlü bir şekilde yakalayan tablolarına kadar çarpıcı yağlı boya çiçek tabloları kazandırıldı. Günümüzde çiçek tabloları hala en sevilen eserler arasında yer alıyor.
 
Devamını Gör
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...