İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

İstanbul Boğazı

İstanbul Boğazı Yağlı Boya Tablo

İki kıtayı birbirine bağlayan, doğal ve tarihi güzellikleri ile ziyaret edenleri mest eden İstanbul, kültürel ve turistik açıdan onlarca değeri bünyesinde barındırıyor. İstanbul Boğazı da bu güzelliklerinde başında geliyor. İki kıtayı birbirine bağlayan bir boğaz rolüne de sahip olan İstanbul Boğazı, benzersiz manzaraların da ev sahibi. Bunun için İstanbul Boğazı tablo modelleri oldukça fazla. Ara sokaklardan boğazın görüntüsü, boylu boyunca uzanan boğazın bulutlar ile dansı ve çok daha fazlası, boğaz konseptli yağlı boya tablolarından yalnızca bazıları. İşte Simurg Sanatevi tüm bu manzara tablolarını bünyesinde barındıran, size eşsiz güzellikleri tuvallerde sunan bir markadır.

İstanbul Boğazı Yağlı Boya Tablosu

Evinizi ya da ofisinizi %100 orijinal yağlı boya tabloları ile donatmak, bulunduğunuz mekana hareketlilik kazandırmak isterseniz, o halde Simurg Sanatevi’nin pek çok farklı konseptteki yağlı boya tabloları sizin için bir fırsat. Özellikle manzara yağlı boya tablo modelleri içerisinde önemli bir yere sahip olan İstanbul Boğazı tabloları, pek çok dekorasyonun en nadide parçası halini almaktadır. Ayrıca İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasının içerisinde balıkçı tekneleri, ufuk çizgisi, martılar ve çok daha fazlası tabloya ahenk katmaktadır.

Özenle tasarladığınız dekorasyonunuzu birbirinden özel yağlı boya tabloları ile donatmak, eşsiz bir dekorasyonun anahtarıdır. Çünkü mobilya, halı, perde ve diğer eşyaların birbiri ile olan uyumunu tamamlayan en nadide parçadır. İşte bunun için tablo seçiminizi yaparken, hayalini kurduğunuz tasarıma uygun olmasına özen göstermelisiniz. Bir diğer önemli konu da tablonun ölçüleridir. Çünkü her ne kadar tasarım açısından harika bir tablo olsa da duvarınız için uygun ölçüde değilse, bu durumda dekorasyonunuz için beklenen etkiyi oluşturamayabilirsiniz.

İstanbul Boğazı Yağlı Boya Tablo Modelleri

Boğaz manzarasında yemek yemek, bir şeyler içmek ya da sohbet etmek ne kadar özel. Aslında bu özel aktiviteyi evinize ya da ofisinize taşıyabilirsiniz. Çünkü İstanbul Boğazı tablo modelleri sayesinde bakmalara doyamayacağınız güzel tasarımları daima göz önünde tutabilirsiniz. Üstelik bu tarz tablolar yaşam ya da çalışma alanlarınıza anlam kattığından, ağırladığınız misafir ya da müşterileriniz de son derece hoşnut olacaklardır. Aynı zamanda İstanbul yağlı boya tabloları tarihi beşik olan İstanbul’un nadide eserlerini dekorasyonlarınızda sergileyebilirsiniz. Galata Kulesi, Kız Kulesi ya da tarihi İstanbul sokakları bunlardan yalnızca bazılarıdır.

Çalıştığınız ya da yaşadığınız alanlar, vaktinizin çok büyük bölümünü geçirdiğiniz alanlardır. Bu nedenle kendinizi iyi hissetmeniz için sevdiğiniz manzaralarla dekorasyonlarınızı süslemelisiniz. Şehir yağlı boya tabloları da bu konuda harika bir fırsat olabilir. Marka değeri yüksek olan şehirlerin sokaklarının manzaraları, binlerce yıllık tarihi eserler ve çok daha fazlasını duvar dekorasyonlarınıza dahil edebilirsiniz.

İstanbul Boğazı Yağlı Boya Tablo Fiyatları

Duvarlarınızı orijinal yağlı boya tabloları ile donatmak istiyorsanız, Simurg Sanatevi’nde ünlü ressamların sanat eserlerine ulaşabilirsiniz. Tamamı orijinal tablo olmasına karşın uygun fiyat avantajı sunan Simurg Sanatevi, aynı zamanda tabloları fiziksel mağazalarında da satışa sunmaktadır. Online alışverişler için ücretsiz kargo, uygun fiyat ve güvenilir kargo gibi seçenekleri de sunarak, memnuniyetinizi temin etmektedir. Ayrıca fiyatlar seçtiğiniz yağlı boya tablonun boyutu, içeriği, renkleri vb. faktörlere göre değişiklik gösterdiğinden, seçtiğiniz tabloya göre fiyatlandırma farklılaşacaktır. Ancak İstanbul Boğazı tablo fiyatları tamamen uygun fiyat stratejisine göre belirlenmekte ve orijinal yağlı boya tablolarına avantajlı fiyatlarla ulaşmanız sağlanmaktadır.

İstanbul Boğazı Yağlı Boya Tablo Kullanım Alanları

Ofis ve ev gibi alanların dekorasyonları son derece önemlidir. Eşyalar en doğru şekilde tercih edilmiş olsalar bile duvarların boş kalması, estetik açıdan hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. İşte bunun için duvarlarınızı orijinal tablolar ile donatmalı, tablonun ışıltısının tüm mekanı sarmasını sağlamalısınız. Modern yağlı boya tablo modelleri de bu konuda harika bir fırsattır. Modern esintilerin dekorasyonunuzun anlam ve önemini artırmasını isterseniz, seçtiğiniz modern tablolar sayesinde dekorasyonunuzun göz kamaştırıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu tarz tabloları tüm alanlarda kullanabilir, dekorasyonunuzun ana ögesi haline getirebilirsiniz.

İstanbul Boğazı Yağlı Boya Tabloları İle Dekorasyon Önerileri

Dekorasyonlarınızı size özel hale getirmek istiyorsanız, bunun için mutlaka duvar boyutunuza, rengine ve diğer dekorasyon ürünlerine göre seçim yapmalısınız. Aksi durumda büyük duvarınızda küçük bir yağlı boya tablosu hoş olmayan görüntülere sebep olacaktır. Ayrıca İstanbul’u seviyorsanız ya da manzara tablolarına ilgi duyuyorsanız, o halde İstanbul Boğazı yağlı boya tablo modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Simurg Sanatevi, size hayalini kurduğunuz güzellikteki tabloları sanat atölyesinde hız kesmeden üretmeye devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Boğazı Yağlı Boya Tablo Seçerken Neye Dikkat Edilir?

Boğaz manzaralı bir tablo arayışındaysanız, o halde mavi tonun ön planda olduğu bir dekorasyonunuzun olması gerekir. Aksi durumda İstanbul Boğazı manzaralı tablonuz duvarınızda şık durmayacaktır. Ayrıca tablo boyutunuz da duvar boyutunuza doğru orantılı olmalı, çok küçük ya da çok büyük kalmamalıdır.

İstanbul Boğazı Yağlı Boya Tabloların Temizliği Nasıl Yapılır?

Yağlı boya tabloların vernikleme işlemi tamamlandıysa, o halde az nemli bez ile çok fazla bastırmadan tablonun tozu alınabilir. Aynı zamanda püsküllü toz alma aparatları, tabloların temizliğinde son derece önemlidir.

İstanbul Boğazı Yağlı Boya Tablo Nasıl Çerçevelenir?

Çerçeveleme işleminden önce tuval boyutundan bir miktar büyük bir çerçeve seçmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Çerçeveler tuvale temas etmemeli. Aynı zamanda çerçeve camının da tuvalden uzakta durması gerekir. Temas etmemesi, tablonun herhangi bir zarar görmemesi için gereklidir.

 

Sanat Danışmanınızla Tanışın
%15 İNDİRİM KODU KAZAN
Son Gezilen Eserler
Yükleniyor...