Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

İstiklal Caddesi

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tablo

İstanbul’un nadide değerlerinden olan İstiklal Caddesi, Beyoğlu ilçesi sınırları içerisinde bulunan, köklü bir yerleşim yeridir. Bu nedenle yerli ya da yabancı turistlerin İstanbul’a geldiklerinde ziyaret ettiği ilk noktalar arasındadır. Kendine has bir havasının olması, tramvayı, dükkanları, her milletten insanı ve çok daha fazlası, İstanbul’un gözbebeği olmasını sağlamaktadır. İşte bu nadide değeri tablolarda yaşatmak, dekorasyonlarda sergilemek harika bir fikir. Simurg Sanatevi ise İstiklal Caddesi tablo modelleri konusunda pek çok seçenek sunduğundan, dilediğiniz tabloyu seçerek, en özel dekorasyonları oluşturabilmektesiniz.

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tablosu

Çok eski bir tarihi olan cadde, cumhuriyetin ilanından sonra İstiklal Caddesi ismini almıştır. Özellikle cumhuriyet döneminde popülerliği giderek artan ve kozmopolit bir özellik kazanan cadde, çok renkli ve eğlenceli olma özelliğini her daim korumuştur. İşte akıllarda her zaman çok özel bir yere sahip olan İstiklal Caddesi’ni dekorasyonlarınızda da yaşatma fırsatına sahip olabilirsiniz. Çünkü birbirinden özel yağlı boya tabloları ile İstiklal Caddesi son derece özel olarak resmedilmekte, duvar dekorasyonlarınız için özel bir parça halini almaktadır.

Tramvayı, art arda dükkanları, lokantaları, mağazaları ve çok daha fazlası ile turistik anlamda çok renkli olan İstiklal Caddesi, ayrıca sanat eserlerinin de bir numaralı konusu olmuştur. Öyle ki günümüzde üretilen sanat eserlerinde İstiklal Caddesi sıklıkla işlenir. İşte bunun için siz de yağlı boya tabloları ile bu özel caddenin estetiğini ev ya da ofislerinizde yaşatabilirsiniz. Son derece estetik ve anlamlı bir sokak olması sebebi ile misafirlerinizi ağırlarken onların da memnuniyet duymasını sağlayabilirsiniz.

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tablo Modelleri

Yağlı boya tablolarında en çok tercih edilen konulardan bir tanesi de İstiklal Caddesi’dir. Kendine has mimarisi, mağazaları, tramvayı, her milliyetten insanı ve çok daha fazlası, tablolarda resmedilmesi için pek çok fırsat sunmaktadır. İstanbul yağlı boya tabloları içerisinde çok önemli bir yere sahip olan cadde, Simurg Sanatevi’nin sanat atölyesinde her talebe uygun olarak resmedilmektedir. Ayrıca şehir yağlı boya tabloları denince de ilk akla gelen eserlerdendir. Çünkü şehrin tüm dinamiklerini içerisinde barındırmakta ve hemen her dekorasyona uyum sağlamaktadır. Bunun yanında adından dolayı cumhuriyeti vurgulaması, milli değerlerin ön plana çıkarıldığı dekorasyonlarda da kullanılmasına fayda sağlamıştır.

Evler, iş yerleri, ofisler, oteller ve çok daha farklı alanda sıklıkla kullanılan İstiklal Caddesi yağlı boya tablo modelleri, duvar dekorasyonlarının olmazsa olmazıdır. En çok dikey yağlı boya tablolarında tercih edilmesine karşın yatay olarak da resmedilebilir. Ayrıca her boyutta duvar için uygun olarak tasarlanabilir. İşte bu sebeple dekoratif anlamda bulunduğunuz mekana anlam kazandırmak istiyorsanız, İstiklal Caddesi tabloları sizin için harika bir fikir olacaktır.

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tabloları İle Dekorasyon Önerileri

Ev, iş yeri ya da otel gibi pek çok farklı mekanın dekorasyonunda en çok kullanılan eşyalardan bir tanesi tablolardır. Çünkü tablolar mekana derinlik kazandırır ve dekorasyonun en önemli parçalarındadır. Üstelik her mekana, dekorasyona, duvara ve duvar rengine uygun bir tablo bulmak da mümkün. İşte bunun için mutlaka tablo seçimlerinizde duvar dekorasyonunuzu ve duvar boyutlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Tabii ki İstiklal Caddesi tablolarının tercih edildiği dekorasyonlarda ön plana çıkan rengin kırmızı olması da son derece doğru bir tercih olacaktır.

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tablo Kullanım Alanları

Modern yağlı boya tablo modelleri içerisinde İstiklal Caddesi konseptli tablolara sıklıkla rastlanıyor. Çünkü İstiklal Caddesi asıl ününü cumhuriyet döneminde kazandı ve bu dönemden itibaren popülerliğini her geçen yıl artırdı. Siz de bu sebeple modern esintilerin dekorasyonunuzu sarmasını istiyorsanız, o halde İstiklal Caddesi tablolarını tercih edebilirsiniz. Modern unsurların ön plana çıkarıldığı, kırmızı rengin daha çok kullanıldığı bir mekanda tercih edilmesi beklenen İstanbul İstiklal Caddesi tablo modelleri, Simurg Sanatevi sayesinde her boyutta tasarlanabilmekte ve ister rulo halinde isterseniz de çerçeveli olarak teslim edilmektedir.

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tablo Alırken Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Yağlı boya tabloları renklerin canlı olduğu, orijinal olan ve çok büyük emek isteyen tablolardır. Her boyutta, renkte ya da tasarımda hazırlanabilmesi de bu tür tabloların popülerliğini artırmaktadır. İşte bunun için yağlı boya tablosu satın alırken, renk yoğunluğunun dekorasyonunuza uygun olduğuna dikkat etmelisiniz. Ayrıca İstiklal Caddesi konseptli bir tablo olacağından, geleneksel tasarımlar için uygun değildir. Daha çok İstanbul konseptli ve modern detaylarla donatılmış dekorasyonlarda size eşsiz dekoratif olanaklar sunacaktır bu olanaklar içerisinde ise modern yağlı boya tablolar sizler için uygun bir seçenek olabilir. Siz de bu tür tablolara dilediğiniz boyut, renk ve tasarımda sahip olmak isterseniz, Simurg Sanatevi’ni tercih edebilir ve %100 orijinal tablolara sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tablo Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat etmeniz gerekenlerin en başında yağlı boya tablosunun orijinal olup olmadığı gelmelidir. Kullanılan renklerin canlılığı ve dekorasyonunuza uyumu da son derece önemlidir. Aynı zamanda duvar boyutlarınıza uygun bir tablo seçtiğinizden emin olmalısınız.

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tablo Nasıl Temizlenir?

Temizlik aşamasında küçük püsküllü fırçaları tercih edebilirsiniz. Bu tarz fırçalar, tabloda biriken tozları temizlemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca verniklenen tablolarınızı yumuşak ve az nemli bezlerinizle çok fazla bastırmadan silebilirsiniz.

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tablosu Nasıl Korunur?

Yağlı boya tablolarınızı uzun yıllar herhangi bir sorun olmadan kullanmak istiyorsanız, bunun için vernikleme işlemi gerçekleştirmelisiniz. Verniklenen tabloların boyaları korunabilecektir. Ayrıca hoş bir görüntü ve daha korunaklı olması için çerçeve camı olmadan çerçeveletme işlemi uygulatabilirsiniz. Unutmamalısınız ki yağlı boya tabloları ısı, toz ve güneş ışığını çok sevmezler.

İstiklal Caddesi Yağlı Boya Tablo Kullanımı ve Dekorasyon Önerileri

Modern dekoratif hamleler ile dekorasyonunuzu renklendirmek istiyorsanız, o halde İstiklal Caddesi konseptli yağlı boya tabloları tam size göre. Bunun yanı sıra İstanbul’un değerli tarihi ya da doğal güzellikleri ile İstiklal Caddesi yağlı boya tablonuzu kombinleyebilir, şık duvar dekorasyonları oluşturabilirsiniz.

 

Sanat Danışmanınızla Tanışın
Son Gezilen Eserler
Yükleniyor...