KURUMSAL ÇÖZÜMLERİMİZ

Günümüzün rekabetçi ticaret ortamında müşterilerinizi daha fazla memnun edip rakiplerinizden bir adım daha öne çıkmak istemez misiniz?
Artık sıradanlaşmış günlük trendlerden sıyrılıp kalıcı ve ses getirici projelere girmeniz için Simurg Sanatevi eser seçiminden montajına kadar sizin yanınızda. Deneyimli kadromuz ile sizi, müşterilerinizi ve personelinizi özel hissettirecek çalışmalara beraber imza atalım. 

 


OFİSLER

Günümüz iş dünyasında, sadece ticareti veya verilen hizmeti iyi yapmanın marka olabilmek için yeterli olmadığı artık bilinen bir gerçek. Marka olabilmek artık şirketinizin dışarıdan nasıl gözüktüğüyle de birinci dereceden alakalı. Bu noktada firma prestijiniz için yağlı boya tablo alternatiflerini değerlendirmeyi düşünmelisiniz. 

Yağlı boya tablolar ile sanat dolu, daha huzurlu ve güven veren veya tercihlerinize göre motivasyonunuzu arttıran bir ortamda çalışabilirsiniz. Şirketinizin müşterilerine karşı duruşunu güçlendirebilirsiniz. Şirket kurumsal kimliğine veya dekorasyonuna uygun renklerle çalışılması için sipariş yağlı boya soyut tablolar da talep edebilirsiniz.

Daha verimli çalışmalar ile kariyerinizde zirve yapacağınız bir ofis ortamınızın olmasını istemez misiniz?


KAFE VE RESTORANLAR
Kafeler ve restoranlar gibi insanların bir arada bulunup sosyalleşebileceği alanlar artık toplum hayatında oldukça fazla yer tutuyor. İnsanlar bu çok çeşitli mekanlar arasında kendilerini  daha özgün hissedebilecekleri yerleri tercih etmeye  ve oralarda daha fazla zaman geçirmeye çalışıyorlar. Bu seçim kriterleri arasında kaçınılmaz olarak bulunmak istedikleri mekanın kalitesi ve tarzı başı çekiyor.

Bugün dekorasyonunda yağlı boya tablolar gibi sanat eserlerine yer veren kafeler ve restoranlar kalite anlamında bariz bir şekilde öne çıkıyorlar. Yine bu tip mekanlar tarzlarını yansıtan yağlı boya tablolar gibi sanat eserleriyle de özgün duruşlarının altını çiziyorlar.

Sıradan, vasat ve sanat değeri olmayan objeler ile mekanınızı doldurmaya boşuna para - zaman harcamayın. Gelen müşterilerinize değer verdiğinizi göstermenin en kolay ve prestijli yolu mekanınızın ambiyansını yağlı boya tablolar ile güçlendirmektir. Mekanınızda sanat eseri tablolara yer vermeniz ile rakiplerinizle aranızdaki klasman farkını da belirginleştirebilirsiniz.

 


REZİDANSLAR
Günümüzün çok hızlı devinimleriyle orantılı olarak yaşam şeklimizde değişmekte. Artık bir çok kişinin hayatında ‘rezidans’ kavramı var. Hizmet sekötürü de bu devinimlere ve hıza ayak uydurduğu için de rezidanslar artık hemen her yer de karşımıza çıkıyorlar. Bir çoğu birbirinin hemen hemen aynısı iken aralarından bazıları fark edilir biçimde öne çıkıyor. 

Bu farklar sadece bulundukları muhitlerle ilgili değil tabii ki... Farkı yaratan etkin unsurlardan biri muhakkak ki hizmetin kusursuz yerine getirilmesinde. Ama kaliteli bir rezidansı diğer kaliteli bir rezidanstan öne çıkaran ise müşteriye verilen değerin gösterilme şeklidir. Yağlı boya tablolar gibi sanat eserleriyle donatılmış bir rezidansın emsallerinden bir kaç adım öne çıkması doğal olarak kaçınılmazdır.

Mekanınızda sanat eseri tablolara yer vermeniz ile sıradan rezidanslardan biri değil özel bir işletme olduğunuzun altını çizer, kalite farkını ortaya koyarsınız.
OTELLER
Globalleşen dünya düzeninde Artık insanların ‘dünya vatandaşı’ olmalarında otellerin yeri çok büyük.
Bu gerçeklikle beraber otellerin de sayısı ve çeşitleri her geçen gün daha da artıyor. Bu rekabetçi ortamda rakiplerden bir adım öne çıkmak için her anlamda kalitenin gösterilmesi gerekiyor. Hiç kuşkusuz bu alanlardan biri de müşteriye verilen değer... Bu değeri en gerçekçi gösterebileceğiniz kısımlardan biri ise dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz gerçek yağlı boya sanat eserleri.


 Otel misafirlerinin aradıkları arasında ise genel kalite unsurlarının yanısıra bulundukları mekanın ambiyansı da var. Bu ambiyansı güçlendirecek her türlü öğe sizin işletmenizin müşterilerce tercih edilmesini sağlayacak. Örneğin yağlı boya tablolar gibi sanat eserleri ile misafirlerinizi daha huzurlu ve güven veren prestijli bir ortamda ağırlayabilirsiniz.

Markanızın kurumsal kimliğine veya temanıza uygun renklerle çalışılması için sipariş yağlı boya soyut tablolar da talep edebilirsiniz.

HASTANE VE ÖZEL MUAYENEHANELER
Genel kanı gereği hastaneler hasta ve hasta yakınları için endişe unsuru olabilmektedir. Güvenilir güçlü duruşuyla öne çıkan bir hastane pek çok kişi için birinci tercih olacaktır. Hastane ambiyansının doğası gereği oluşturduğu negatif hisleri dekorasyonunuzda kullanacağınız yağlı boya tablo gibi sanat eserleriyle en aza indirebilirsiniz.

Pozitif duyguların hakim olduğu bir hastane ortamında daha az hasta ve hasta yakını sorunuyla karşılaşırsınız. Kalitenin bariz temsilcisi olan yağlı boya tablolar gibi sanat eserleriyle dekore edilmiş bir hastanenin emsallerinden öne çıkması kaçınılmazdır.

Hastanenizde sanat eseri tablolara yer vermeniz ile personelinizin daha az stresli ortamlarda çalışmasını sağlayıp verimliliklerini arttırabilirsiniz.
GEMİ VE YATLAR 
Otellerde olduğu gibi ticari gezinti teknelerinden, kruvaziyer seyahat gemilerine kadar turizm sektöründe bir genişleme söz konusu. Bu genişlemeden payını almak isteyen şirketlerin ise artık bilinen kalite arttırma yollarının yanı sıra farklı yollara başvurmaları kaçınılmaz. Tercih edilme noktasında kalitenizi göstermenin belirgin yollarından biri ise dekorasyonunuzda müşterilerinizin görmek isteyeceği unsurlara yer vermek. Yağlı boya tablolar gibi sanat eserleri bu anlamda gerçek kalite göstergeleri.

Tabii ki bu kaliteyi sadece misafirlere-müşterilere dönük düşünmemek gerekir. Kendi teknenize de evinizde yaşadığınız bu sanat zevkini yağlı boya tablolar ile kolayca taşıyabilirsiniz. Gerek kendiniz gerekse de teknenizde ağırlayacağınız misafirlerinize kaliteli bir yaşam sunabilirsiniz.

Üstelik sipariş üzerine hazırlanacak yağlı boya tablolar ile hem genel dekorasyonunuzu hem de tarzınızı güçlendirebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp 0530 614 67 67
info@simurgsanatevi.com
Sanat Danışmanınızla Tanışın
Fırsat Eserlerini Keşfet
Yükleniyor...