Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Ofis Tabloları

Ofis Tabloları

Çalıştığınız ortamı renklendirmek ve dekoratif açıdan en uygun hale getirmek için yaptığınız dekoratif hamlelerden bir tanesi de ofis tablolarıdır. Çünkü mobilya gibi büyük eşyaların birbiri ile uyumunu ve duvarların boş kalmamasını önleyen temel eşya tablodur. Tabii ki ofisin çalışma alanı, bulunduğu yer ve dekoratif anlayışa göre onlarca farklı ofis tabloları bulunmaktadır. Siz de dilediğiniz konsepte uygun ofis tablolarından bir tanesini seçerek eşsiz ofis dekorasyonunuzu tamamlayıcı adımlar atabilirsiniz. Simurg Sanatevi ise bu konuda size pek çok farklı seçenek sunmakta, her zevke ve dekorasyona uygun yağlı boya tablolara en kolay şekilde ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır.

Ofis Tablosu

Misafir ya da müşterilerimizi ofislerimizde ağırlarken, dekoratif ofis tabloları arayışında oluruz. Çünkü onlar için ofis ortamının göze hitap etmesini isteriz. Böylece çok daha ikna edici olur, mal ya da hizmetlerimizin satışını kolaylaştırırız. Bunun da ötesinde dekoratif bir ortam oluşturmak, tüm gün ofiste olacağımız için çalışma performansımız üzerinde çok büyük etkiye sahiptir.
Ofisler için seçilebilecek modeller arasında ilk sırada ise modern yağlı boya tablo seçenekleri geliyor. Çünkü bu şekilde her dekorasyona özel seçimler yapabiliyorsunuz. Bunun yanında modern ofis tabloları arasından seçim yaparken standart plastik, varaklı ahşap ve modern ahşap çerçeve seçimi yapmanız da mümkün. Böylece çok daha şık ve bir o kadar da dekorasyonunuza uygun tabloları ofisinizde sergileyebilirsiniz.

 

Ofis Yağlı Boya Tablo Modelleri

Çalışma hayatınızda daha verimli olmanın yollarından bir tanesi, çalıştığınız ortamı güzelleştirmek ve ferah hale getirmektir. Bunun için seçtiğiniz mobilyalar, duvar rengi, avizeler ve diğer aksesuarların seçiminde çok hassas olmalısınız. Yağlı boya ofis tabloları da bu seçimler arasında zirvede. Çünkü yağlı boya olmasının tabloya kattığı değer, dekorasyonunuz ile uyumu ve duvarlarınızı rengarenk hale getirmesi, çalışma performansınızı da doğrudan etkileyecektir. Tabii ki zevkinize göre seçimler yapabiliyorsunuz. Klasik yağlı boya tablo modelleri yapacağınız seçimlerden bir tanesi olabilir. Ünlü ressamların klasikleşmiş eserleri, tarihi açıdan önemli kişi ya da yerlerin görüntüsü, ofisinizin duvarını ışıltılı hale getirebilir.
Soyut resimlere düşkünseniz ve ofisinizin duvarında soyut yağlı boya tablo çeşitlerine yer vermek istiyorsanız, o halde sizin için pek çok farklı seçenek mevcut. Çerçevede standart plastik ya da modern ahşap seçimi mümkün. Ayrıca renk konusunda dilediğiniz seçimi yapabiliyorsunuz. Böylece tam da ofisinizin tasarımına uygun el yapımı yağlı boya tablosuna sahip olabiliyorsunuz.

Ofis Duvarınıza Uygun Yağlı Boya Tablo Seçenekleri

Figür, resim, renk ya da herhangi bir yer kişiye kendini özel hissettirebilir. Kendine uğur getirdiğini düşünebilir ya da bulunduğu yerde rahat hissetmesini sağlayabilir. Bu nedenle ofis tasarımlarında size kendinizi özel hissettiren değerleri yağlı boya tabloları sayesinde duvarınıza sergileyebilirsiniz. Böylece dekoratif duvar tabloları sayesinde hem ofisinizde kendinizi iyi hissedebilir hem de son derece şık ortamlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca tablo seçimi yaparken duvarınızın boyutu, rengi, mobilyaların konumu gibi unsurlara dikkat ederseniz, tablolarınızı çok daha güzel şekilde sergileyebilirsiniz.

Ofisinize Yağlı Boya Tablo Alırken Göz Önünde Bulundurmanız Gereken Detaylar

Şık ve size kendinizi değerli hissettirecek ofis için duvar tabloları, çalışma performansınız üzerinde de çok büyük etkiye sahiptir. Ancak doğru seçim yapmazsanız, beklediğiniz şıklığı oluşturmayacaktır. Bu nedenle mutlaka sizi ve işinizi yansıtan seçimler yapmalısınız. Ayrıca tabloların boyutları da katacağı şıklıkla doğrudan alakalıdır. Büyük bir duvarda küçük tablo ya da küçük bir duvarda büyük tablo estetik olmayan görünümün ana sebebidir. Bir diğer husus ise tercih edilen çerçeve. Her ne kadar tablo son derece şık ve gösterişli olsa da çerçevesi, ortama katacağı değeri katbekat artırabilir. Bu nedenle doğru çerçeve seçimi yapmalısınız.

Ofiste Yağlı Boya Tablo Kullanımı ve Dekorasyonun Önemi

Artık daha şık ofisler tasarlanıyor. Mobilyalar çeşitleniyor ve dekorasyonlara daha şık eklemeler yapılabiliyor. Tablolar da bu eklemelerden en önemlisi. Çünkü ofisin her köşesinde yer alan duvarlar boş kaldıkça ortamda sessizlik ve sıradanlık hakim olur. Ancak seçtiğiniz küçük ya da büyük ofis tabloları ile bunu önleyebilir, son derece şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Üstelik Simurg Sanatevi sizin için her zevke uygun yağlı boya tablo modellerini el yapımı şekilde tasarlayıp, özenle teslim etmektedir. Figüratif yağlı boya tablo modelleri gibi belirli figürlerin vurgulandığı ve daha pek çok farklı özelliğe sahip yağlı boya tablosunu hemen sepete ekleyerek ya da mağazalarımızı ziyaret ederek satın alabilirsiniz.
 

Sıkça Sorulan Sorular

Ofis İçin Yağlı Boya Tablo Seçerken Neye Dikkat Edilir?

Yağlı boya tablolarının ofisinizde şık bir görüntüye sahip olması için mutlaka uygun büyüklükte ve işinizi yansıtacak değerlere sahip olacak şekilde tasarlanması gerekir. Bunun yanında çok tozlu olmayan, temiz ve havadar ortamlarda yağlı boya tablolarını kullanmalısınız.

Ofiste Kullanılan Yağlı Boya Tabloların Temizliği Nasıl Yapılır?

Yağlı boya tablolarının tozunun alınması için püsküllü toz alma aparatları kullanılabilir. Silmek isterseniz, boyalar birbirine karışabilir. Bu nedenle tablonun kuruması ve verniklenmesi, yumuşak bir bez ile silinmesine olanak tanır. Ancak yine de hassas olunması gerekir. Ayrıca tozlanmaması için çerçeveletmek de son derece doğru olacaktır.

Ofiste Kullanılan Yağlı Boya Tablo Nasıl Korunur?

Şık tablolar olmalarına karşın bakımları da çok önemlidir. Bu nedenle yağlı boya tablonuzu bozulmadan uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, vernikleme işlemini yaptırmalı ve mutlaka çerçeveletmelisiniz. Böylece darbelere ve tozlanmaya karşı korumuş olursunuz.

Sanat Danışmanınızla Tanışın
%5 Ekstra İndirim
Son Gezilen Eserler
Tüm İndirimlere Ek %5 İndirim İndirim Kodu: 5INDIRIM
Alışverişe Başla!
-Gün
-Saat
-Dakika
-Saniye
Yükleniyor...