İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Soyut

Soyut Yağlı Boya Tablosu

Herhangi bir kurala bağlı kalınmadan, herhangi bir eşya, bitki, hayvan ya da insanın resmedilmesinin hedeflenmediği tablolar, soyut tablolardır. Bu resim anlayışında sanatçı tamamen özgürdür ve herhangi bir kurala bağlı kalmadan sanat eserlerini ortaya çıkarırlar. Soyut resimde en fazla kullanılan resim tekniği ise yağlı boyadır. Bu nedenle yaşam ya da çalışma alanlarında soyut yağlı boya tabloları sıklıkla karşımıza çıkıyor. Siz de soyut yağlı boya tablo seçenekleri ile bulunduğunuz ortamı renklendirmek, farklı bir görüşü yansıtmak isterseniz, Simurg Sanatevi’nin yağlı boya tablolarını inceleyebilir, özel olarak yaptırabilirsiniz.

Soyut Yağlı Boya Modelleri

Resim, duygu ve düşüncelerin söz olmadan yansıtılmasının harika bir yolu olduğundan, günümüzde pek çok farklı anlayış resim sanatına hakim olmuştur. Resmi yapmak için kullanılan pek çok araç da bulunduğundan, dekorasyonlarda seçeneğiniz son derece fazla. Özellikle soyut yağlı boya tablo modelleri bu konuda sizin için benzersiz dekorasyonlar yapmanıza kolaylık sağlıyor. Özgürlüğü, herhangi bir düşünceye takılı kalmamayı, duygu ve düşünceleri en farklı şekilde yansıtmayı hedefleyen soyut yağlı boya tabloları sayesinde yaşam alanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.
Özellikle yemek odası tabloları arasında önemli bir seçenek olan soyut yağlı boya tablolar, mutfak dekorasyonunun bir numaralı tercihi konumunda. Ayrıca renkli ve özgün bir tasarım arayanların ilk tercihi. Bunun yanında yatak odalarının dekorasyonunda da önemli bir yere sahip olan yatak odası tablolarısayesinde bambaşka dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Özgürlüğün getirdiği sınırsızlıkla hazırlanan tablolar sayesinde dilediğiniz gibi dekorasyon yapabilecek, bu şekilde içerisinde barındırdığı anlamlar sayesinde özgün ortamlar oluşturabileceksiniz.

Duvarınıza Uygun Soyut Yağlı Boya Tablo Seçenekleri

Ev ya da iş yeri olsun, girilen ortamı en güzel hale getiren yer duvarlarıdır. Çünkü eşyalar ile uyumlu olması gereken duvarlar, ortama girilince kişilerin nasıl hissetmesi gerektiğini vurgularlar. Özellikle boş ve boğucu bir renkle boyanmış duvar müşteri ye misafirlerinizin size karşı ön yargılı olmasına sebep olacaktır. İşte bunun önüne geçmek için el yapımı soyut yağlı boya tablolar sayesinde benzersiz dekorasyonlar oluşturabilir, duvarlarınızı rengarenk ve iç açıcı hale getirebilirsiniz.
Duvarların boyutu, tablo seçiminde son derece önemli olduğundan, seçiminizi buna göre yapmalısınız. Örneğin uzun ve dar bir duvarınız varsa, bu durumda dikey yağlı boya tabloları işinize yarayacaktır. Çünkü bu şekilde hem duvarınıza eşsiz bir tablo yerleştirebilecek hem de boş kalmasının önüne geçerek, misafir ya da müşterilerinizin memnuniyetini artırabileceksiniz. Ayrıca dekorasyon renginiz, tablo seçiminizi de etkiler. Örneğin mavi rengin ön planda olduğu bir dekorasyonunuz varsa, mavi yağlı boya tablo seçenekleri arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Soyut yağlı boya tablo yaptırma fikriniz varsa, bu durumda Simurg Sanatevi talebiniz doğrultusunda size en özel tabloları hazırlayacak, güvenilir şekilde adresinize ulaştıracaktır.

Soyut Yağlı Boya Tablo Modelleri ile Estetik Bir Görünüm Elde Edin

Eviniz, ofisiniz ya da sevdiklerinizin yaşam alanlarının dekore edilmesinde, yağlı boya tabloların rolü son derece büyük. Çünkü hem eşyaların birbiri ile uyumunu sağlıyor hem de duvarların boş kalmasını önleyerek, estetik bir görünüm oluşturuyor. İşte bunun için soyut yağlı boya tablo modelleri son dönemde oldukça popüler. Dilediğiniz renk, boyut, desen ve daha pek çok unsura göre hazırlanabiliyor.
Dekorasyonunuzu doğayı ön plana çıkaran renkler ile birleştirdiyseniz, o halde soyut yağlı boya tablo seçiminizde yeşil rengi tercih edebilirsiniz. Çünkü yeşil yağlı boya tablo hem dekorasyonunuzun renk uyumunu sağlayacak hem de soyut yağlı boya tablolar sayesinde farklı bir hava oluşturmanızı kolaylaştıracaktır.

Soyut Yağlı Boya Tablo Alırken Göz Önünde Bulundurmanız Gereken Detaylar

Pek çok kategoride ve çizim türünde yağlı boya tablosuna Simurg Sanatevi içerisinde ulaşabilirsiniz. Bu da size her konsepte, boyuta ve renge göre tablo seçebilme ya da yaptırabilme fırsatı sunar. Ayrıca soyut yağlı boya tablo yaptırma fırsatını da sunan Simurg Sanatevi, böylece size uygun yağlı boya tablosu yoksa, onu en özel şekilde yaptırabilmenizi sağlar. Ancak soyut yağlı boya tablo seçeneklerinden yararlanmadan önce belirli hususlara dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Örneğin duvarınızın büyüklüğü ya da eşyalarınızın kapladığı alana göre bir tablo boyutu seçimi son derece önemli olacaktır. İşte bunun için her yapıya uygun olan kare yağlı boya tabloları, en özel dekorasyonların yapılmasını kolaylaştıracaktır.

Evde Tablo Kullanımı ve Dekorasyondaki Önemi

Hangi mekanda tablo kullanırsanız kullanın; boyut, renk ve çizim türüne dikkat etmelisiniz. Özellikle söz konusu evler olunca bu hassasiyet iki katına çıkar. Çünkü günün önemli bir bölümü evde geçer ve misafirleri evinizde ağırlarsınız. Bu nedenle soyut yağlı boya tablo yaptırma fikri sizin için harika olacaktır. Böylece evinizin dekorasyonu ne olursa olsun her ihtiyaca uygun yağlı boya tablosunu yaptırabilecek, en özel dekorasyonlara uygun fiyatlar çerçevesinde sahip olabileceksiniz.
Soyut yağlı boya tablo fiyatları tablonun türü, boyutu ve özel isteklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle öncelikle ihtiyacınızı belirlemeli, sonrasında satın alma ya da yaptırma işlemine başlamalısınız. Aksi durumda soyut yağlı boya tablo fiyatları beklentinizin bir hayli üzerinde olabilir. Bu nedenle sen de hayaline uygun dekorasyon yapabilmek için hemen soyut yağlı boya tablo satın al ve eşsiz dekorasyonları ortaya çıkar. Simurg Sanatevi size en geniş yağlı boya tablo seçeneklerini sunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Soyut Yağlı Boya Tablo Seçerken Neye Dikkat Edilir?

Özgürlüğün ön planda olduğu resim akımı olan soyut resim, size benzersiz dekorasyonlar oluşturma konusunda da avantaj sağlar. Özellikle yağlı boya tekniği ile birleştiğinde de en özel tablolara sahip olabilirsiniz. Ancak bunun için tablo satın almadan önce her detayı belirlemeli, sonrasında değişikliğe gitmemelisiniz. Aksi durumda tekrar bir tablo daha satın almak durumunda kalabilirsiniz.

Soyut Yağlı Boya Tabloların Temizliği Nasıl Yapılır?

Her yağlı boya tablosunda geçerli olan temizlik işlemi, püsküllü toz alma aparatı ile gerçekleştirilir. Kurumamış ya da vernikleme işlemi gerçekleştirilmemiş tablolarda bu durum geçerli olurken, kurumuş tablolarda temizlik nemli bezlerle yapılabilir.

Soyut Yağlı Boya Tablo Nasıl Çerçevelenir?

Çerçeveleme işlemi için tablonun kuruması ve verniklenmesi gerekir. Ardından uygun çerçeveler hazırlanarak, ışık geçirmeyen camla birlikte tablonun üzerine yerleştirilir. Bu işlemde tuvalin cama değmemesi önemlidir.

Soyut Yağlı Boya Tablo Nasıl Korunur?

Yağlı boya tabloları korurken, mutlaka verniklemeye özen göstermelisiniz. Bu durum boyanın dağılmasını ya da akmasını önler. Ayrıca tabloyu çerçevelerseniz, herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçebilirsiniz.

Sanat Danışmanınızla Tanışın
%15 İNDİRİM KODU KAZAN
Son Gezilen Eserler
Yükleniyor...