TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

YAĞLI BOYA TABLOLAR

Yaşam ve çalışma alanlarımızda sıklıkla tercih ettiğimiz dekoratif eşyalardan bir tanesi olan yağlı boya tabloları, ortama kattığı renk sebebi ile pek çok farklı şekilde kullanılabiliyor. Evin ya da iş yerlerinin pek çok noktasında kullanılabilen, mekana renk katan yağlı boya tablo çeşitleri, farklı şekillerde tasarlanabildiğinden, mekanın konseptine uygun olarak tercih edilebiliyor. El yapımı ve her konsepte uygun tabloları ile yanınızda yer alan Simurg Sanatevi ise sizin için birbirinden farklı tabloları uygun fiyatlı olarak satışa sunmaktadır.

Yağlı Boya Tablo Modelleri

Duvarları süslemek, iç mekanlara farklı bir hava katmak için tercih edilen yağlı boya tablo modelleri, özellikle son dönemde iç mekan tasarımlarında çok önemli bir yere sahip. Bunun için farklı şekillerde tasarlanabiliyor. Böylece duvarların boş kalmasının önüne geçilerek, iç mekanların dekorasyonu daha estetik hale getirilebiliyor. Siz de bu şekilde boyasının kalitesi, tablodaki estetik duruşu ve her talebe uygun olarak hazırlanabilmesi sebebi ile dilediğiniz modelde yağlı boya tablosuna sahip olabiliyorsunuz.
El yapımı yağlı boya tablolar sayesinde dilediğiniz gibi yağlı boya tablosu tasarlatabilirsiniz. Bu da dilediğiniz mekanda dilediğiniz özellikteki yağlı boya tablosuna sahip olmanız için harika bir fırsat olacaktır. Tamamen orijinal ve kaliteli malzemelerle, profesyoneller tarafından hazırlanan el yapımı yağlı boya tabloları, iç mekanlara farklı bir hava katmanıza da yardımcı olacak. Boyutu ve renkleri ile mekana uyum sağlayacağından, misafirlerinizin gözüne hitap eden, müşterilerinizin dikkatini çeken bir yapıda tasarlanacaktır. Ayrıca tabloda talep ettiğiniz tüm özellikler dikkate alınarak, yağlı boya tablosunun isteğinize uygun şekilde tasarlanacağından da emin olabilirsiniz.
Yağlı boya tablo modelleri arasında onlarca farklı el yapımı ve orijinal tabloyu seçme şansınız bulunuyor. Bu da özenle dekore ettiğiniz iç mekanlara, sizin isteğinize uygun bir yağlı boya tablosunun hazırlanması anlamına geliyor. En popülerlerinden olan
manzara yağlı boya tabloları, manzara ve doğa tutkunları için önemli bir seçenek. Bu şekilde doğanın dinamiklerini iç mekanlarınıza taşıyabilecek, eşsiz dekorasyonlar oluşturabileceksiniz. Ayrıca deniz manzarası yağlı boya tabloları da manzara denince akla gelen ilk seçeneklerden. Bu şekilde denizin ön planda olduğu el yapımı yağlı boya tabloları sayesinde dilediğiniz gibi dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Duvarınıza Uygun Yağlı Boya Tablo Seçenekleri

Günümüzde dekorasyonlar birbiriyle yarışıyor ve moda haliyle sürekli değişiklik gösteriyor. Sadelik, tek renk, renkli tasarımlar ve daha pek çok farklı dekorasyona rastlıyoruz. İşte bunun için dekorasyonları tamamlayacak modelleri seçerek, iç ferahlatıcı mekanlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca duvarınızın rengi, boyutu ve şekline uygun modern yağlı boya tabloları arasından seçim yapmanız da mümkün.
Yağlı boya ile hazırlanan tabloların mekana kattığı bir doğallık olduğundan, tablo seçiminde de ekstra özen gerekir. Özellikle duvarınızın rengi, boyutu ve yapısı. Yani eğer duvarınızla uyumlu olmayan bir renkte tablo seçimi yaparsanız, mekanınızda uyumsuzluk oluşacağı için hoş bir görüntü temin etmeniz mümkün olmayacaktır. Aynı zamanda duvarınız yapısal açıdan farklı şekilde tasarlandıysa, siz de ona uygun bir yapıda tablo seçmeli, doğru bir dekorasyon yapmalısınız. Diğer önemli konu da boyutudur. Eğer duvarınız çok büyükse, küçük bir tablo çok şık durmaz. Aynı durum küçük duvarda büyük tablo seçiminde de geçerlidir. Bu nedenle mutlaka duvarınızla orantılı bir tablo seçmeli, ev ya da iş yerinizin küçük görünmesinin önüne geçmelisiniz.
Yaşadığınız ya da çalıştığınız yere uygun ve taleplerinizi karşılayan bir yağlı boya tablosu talep ediyorsanız, o halde yağlı boya tablo yaptırma fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu şekilde tam da istediğiniz renk, boyut ve yapıda bir yağlı boya tablosuna sahip olabileceksiniz. Ayrıca özel günlerde sevdiklerinize tablo hediye etmek isterseniz, onlara özel olarak yağlı boya tablosu hazırlatabilirsiniz. Böylece kendilerini son derece mutlu ve özel hissedeceklerdir.

Yağlı Boya Tablo Modelleri ile Estetik Bir Görünüm Elde Edin

Herkes dekoratif bir ortam oluştururken kişisel zevklerini ön planda tutar. Kimi sadelikten, kimi karmaşadan ya da renkli tasarımlardan yana olur. İşte böyle bir durumda seçilen dekoratif eşyaların önemi büyük olacaktır. Yağlı boya tablo seçenekleri de tam burada ön plana çıkar. Çünkü her zevke, modaya, renge, mekana ve boyuta uygun olarak hazırlanabilen tablolar, oluşturmak istediğiniz ortamda size yardımcı olacaktır.
Renkli bir kişiliğe sahipseniz ve tablolarda figürlerin olmasını istiyorsanız, o halde
figüratif yağlı boya tabloları arasından seçim yaparak, eşsiz ortamlar oluşturabilirsiniz. Özellikle mekan tasarımında pek çok rengi bir arada kullanan, farklı renklerle uyumlu bir ortam oluşturmak isteyenler için harika bir seçenektir. Tarihte yer etmiş önemli kişiler için hazırlanmış tabloları duvarınızda sergilemek isterseniz, o halde Atatürk yağlı boya tabloları arasından seçim yapmak sizin için güzel bir fikir olabilir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün pek çok farklı şekilde tasarlanmış yağlı boya tablo seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek, dekorasyonunuza farklı bir hava katmış olursunuz.

Yağlı Boya Tablo Alırken Göz Önünde Bulundurmanız Gereken Detaylar

Yağlı boya tabloları, özel olarak tasarlanıp, el emeği ile hazırlandığından, bir mekana yerleştirilirken ya da bir kişiye hediye edilirken ekstra düşünmeyi gerektirir. Çünkü içerisinde barındırdığı mesajlar ve ortama katacağı hava son derece önemlidir. Bu nedenle el yapımı yağlı boya tablolar arasından bir seçim yaparken, pek çok faktöre dikkat etmelisiniz.
Yağlı boya tablolarda en önemli unsur renktir. Çünkü tablonun asılacağı mekanda bulunan renklerle uyum sağlaması gerekir. Ayrıca renklerin bir mesajı olduğundan, neyi vurgulamak istiyorsanız, ona uygun bir renk seçimi yapmalısınız. Diğer önemli unsur ise tablonun konsepti. Yani figürlü, manzaralı ya da daha farklı özellikte bir tablo seçebilirsiniz. Bu durumda da mekanınızda buna uygun çeşitli dekoratif eşyalar olması gerekir. Bunun yanında manzaralı bir yağlı boya tablo tercih ettiğinizde, ortamın renginin kapalı renkler olmaması gerekir. Aksi durumda manzaralı tablonun hiçbir kıymeti kalmayacaktır.
Modern unsurları göz önünde bulundurarak bir dekorasyon yaptıysanız ve sadeliği ön planda tuttuysanız, o halde seçtiğiniz tablonun sadeliği vurgulaması gerekir. Göz yormayan, klasikleşmiş olan yağlı boya tablolarından bir tanesini tercih edebilirsiniz. Boyut konusunda dikkat etmeniz gereken unsur ise duvara uygunluktur. Koca bir duvara minimal bir tablo asmak tablonun görünürlüğünü azaltacaktır. Bu nedenle duvarın boyutu ile doğru orantılı bir tablo tercih etmelisiniz. Ayrıca yağlı boya tablo yaptırma fikriniz varsa, Simurg Sanatevi sizin için harika bir fırsat olacaktır. Bu şekilde orijinal ve dilediğiniz özelliklere sahip yağlı boya tablolara sahip olabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Evde Tablo Kullanımı ve Dekorasyondaki Önemi

İç mekanın dekorasyonunda çok önemli bir yere sahip olan tablolar; farklı renk, boyut, desen ve yapıya uygun olarak tasarlanabildiğinden, hemen her mekana uyum sağlayabilmektedir. Ancak tablo seçimi yaparken renklerin eşyalara uyumu, tablonun duvarda kapladığı yer, mekanın dekorasyonu ile tablonun deseni arasındaki uyum gibi onlarca farklı faktöre dikkat edilmesi gerekir. Bunlara dikkat edilerek yerleştirilen tablolar eşyalar ile uyumlu hale geldiğinde, mekanın görünümünü bir anda eşsiz bir seviyeye ulaştırabilir.
Kendi ruh halinizi yansıtan tablolarla mekanlarınızı süslemek isterseniz bunun için Simurg Sanatevi size eşsiz fırsatlar sunuyor. Bitki, hayvan, klasik eserler, tarihi kişilikler, özel boyutlar ve daha pek çok tercih faktörüne göre seçim yaparak, yağlı boya tablolarını hazırlatabiliyorsunuz. Ayrıca yağlı boya tablo fiyatları konusunda da ayrıcalık sunan Simurg Sanatevi, eşsiz tablolarla bulunduğunuz ortamı uygun fiyatlı şekilde donatmanıza yardımcı olmaktadır.
Kullanılacağı alan, ölçüler, ebat, tercih edilen model, renk seçenekleri ve daha pek çok seçenek arasından, uygun fiyatlı şekilde yağlı boya tablosu edinmek ister misiniz? O halde yağlı boya tablo fiyatları konusunda ayrıcalık sunan, el yapımı tablo hazırlayan Simurg Sanatevi, sizin için harika bir tercih olacaktır. Çünkü bu şekilde iç mekanların tasarımı ne olursa olsun en özel şekilde donatabileceksiniz. O halde sen de hemen ihtiyacına uygun seçimi yap, sepete ekle ve yağlı boya tablo satın al! Böylece ev ve iş yerlerini en özel tablolarla donatma fırsatını yakala!

Sıkça Sorulan Sorular
Yağlı Boya Tablo Seçerken Neye Dikkat Edilir?

Bulunduğunuz ortama farklı bir hava katacağından, yağlı boya tablo seçerken mutlaka renk, boyut ve ebat faktörlerine dikkat etmelisiniz. Özellikle dekorasyonunuzda ön planda olan renge uygun, duvarınızda büyük ya da küçük durmayacak orijinal tablo seçme konusunda hassas olmalısınız.

Yağlı Boya Tabloların Temizliği Nasıl Yapılır?

Yağlı boya ile hazırlanan tabloların temizliğinde en önemli seçenek toz alma püskülüdür. Nemli bezle silmekse tablonuzun renkleri bozulabilir. Ancak tablodaki boyaların kuruma süresi tamamlandıktan sonra verniklenirse, o halde mikrofiber bezlerle silinebilir. Ancak bezin çok az nemli olması gerektiği unutulmamalıdır. Silme işlemi yapılacaksa, küçük hareketlerle boyaların karışmadığından emin olarak işlem tamamlanmalıdır.

Yağlı Boya Tablo Nasıl Çerçevelenir?

El yapımı yağlı boya tabloları verniklendikten sonra çerçeveleme yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Vernikleme yapıldıktan sonra uygun ölçülerde ahşap parçalardan çerçeveler hazırlanır ve tablonun etrafına yerleştirilir. Daha sonra cam yerleştirilerek sabitlenir. Tuvalin kesinlikle cama temas etmediğinden emin olunması gerekmektedir.

Yağlı Boya Tablo Nasıl Korunur?

El yapımı olduğundan, yağlı boya tabloların dış etkenlere karşı korunması gerekir. Bunun için sergilenmeden önce kuruması ve verniklenmesi gerekmektedir. Aynı zamanda çok fazla ışığa maruz kalmaması son derece önemlidir. Işığa maruz kalması durumunda ise vernikleme işleminden sonra ışık geçirmeyen camlar kullanılarak çerçevelenebilir. Bunun yanında tozlu ortamlarda bulundurulmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Tozları alınırken de püsküllü toz alma aparatı ya da nemli mikrofiber bez kullanılabilir.
 

Sanat Danışmanınızla Tanışın
Son Gezilen Eserler
Yükleniyor...