İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Gül

Gül
Sanatta, edebiyatta ve kültürde güller, uzun zamandır özellikle romantizmin sembolü olarak görülüyor. İnsanların "çiçeklerin kraliçesi" olarak da bilinen gülleri romantizmle eşleştirmeleri kökleri Kleopatra’ya kadar uzanan bir geçmişe dayanıyor. Güzellikleri ve sembolik anlamları ile birçok hikayenin ayrılmaz parçası haline gelen güller resim sanatında da yağlı boya gül tabloları ile hayat buluyor.

Sandro Botticelli’nden Annie French’e kadar birçok ressamın yağlı boya tablolarında öne çıkan gül figürlerinin, özellikle masumiyetin ve güzelliğin sembolü olarak resmedildiğini düşünürsek yağlı boya gül tablolarının çoğunlukla olumlu duygularla eşleştirildiğini söyleyebiliriz. Sevgi, mutluluk, şefkat gibi hisleri uyandıran yağlı boya gül tabloları özellikle evinizin duvarları için çok uygun.
 
Sanat Danışmanınızla Tanışın
%15 İNDİRİM KODU KAZAN
Son Gezilen Eserler
Yükleniyor...