İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %15 İNDİRİM KUPONU: NET15 TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Galata Kulesi

Galata Kulesi Yağlı Boya Tabloları

İstanbul’un en değerli tarihi eserlerinden bir tanesi olan Galata Kulesi, şehrin en çok ziyaret edilen turistik noktaları arasında yer almaktadır. Öyle ki İstanbul denince akla gelen yapıların başında geliyor. Cenevizliler tarafından gözetleme kulesi olarak inşa edilen ve inşası 1348 yılında tamamlanan kule, o tarihten itibaren sanatçıların eserlerinin en popüler konularından bir tanesi olmuştur. İşte bu sebeple iç mekanlarda Galata Kulesi tabloları sıklıkla kullanılıyor. Simurg Sanatevi ise eşsiz tablolara avantajlı fiyatlar karşılığında en güvenilir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Galata Kulesi Tabloları

Her mekanın dekorasyonunda küçük bir dokunuş, dekorasyonun değerini bir anda değiştirebilir. Bu durum ortamın hareket kazanması ve daha ferah hale gelmesinde de çok büyük etken olabilir. İşte bu sebeple yağlı boya tabloları ile çeşitli dekoratif hamleler yapmak, her türlü mekanda özel bir havanın oluşmasına katkı sağlayacaktır. Özellikle Galata Kulesi’nin resmedildiği tablolar doğal ve iç açıcı ortamların oluşturulması için tercih ediliyor. Çünkü tarihe, romantizme ve en önemlisi de manzaraya düşkün olan dekorasyon tutkunları için Galata Kulesi bambaşka bir tercih.

Galata Kulesi Yağlı Boya Tablo Modelleri

İnşa edildiği dönemde şu anki değerde olmayan ancak şu an aşkı, romantizmi ve manzarayı vurgulayan Galata Kulesi, yağlı boya tablolarının en önemli konusu halini almış durumda. El yapımı İstanbul yağlı boya tablolar da konu olarak çoğunlukla Galata Kulesi’ni içeriyor. Çünkü İstanbul denince akla gelen en önemli yapılardan bir tanesi olduğundan, İstanbul’da yaşayan ve İstanbul’u seven dekorasyon tutkunlarının ilk tercih ettiği tablo modellerinden bir tanesi.
Yalnızca İstanbul konulu tablolarda değil buna ek olarak manzara yağlı boya tablolar listesi içerisinde de Galata Kulesi’nin resmedildiği tablolara ilgi büyük. Çünkü eve, ofise ya da farklı mekanlarda doğal, ferah ve göz alıcı dekorasyonlar oluşturmak için bu tarz tablolara ihtiyaç var. Üstelik Galata Kulesi’nin farklı konseptlerde resmedildiğine de sıklıkla rastlıyoruz. Gece ya da gündüz farklı şekillerde tuvale yansıtılan bu güzide eser, iç mekanınızın baş köşesinde size eşsiz bir dekorasyon oluşturacak. Siz de böylece oluşturduğunuz dekorasyon sayesinde kendinizi çok özel hissedebileceksiniz.

Galata Kulesi Yağlı Boya Tablo Fiyatları

Dekoratif hamleler içerisinde yağlı boya tabloların rolü giderek önem kazanmaya başladı. Bunun için Galata Kulesi tablo modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü son derece popüler bir turistik değer olduğundan her yıl milyonlarca kişi ziyaret ediyor. Bu sebeple çok sevilen bir değer. Hal böyle olunca herkes Galata Kulesi’nin eşsiz manzarasını evinde ya da ofisinde barındırmak istiyor. Ayrıca Simurg Sanatevi olarak Galata Kulesi tabloları fiyatları konusunda size her türlü avantajı sağlıyoruz. Siz de ayrıcalıklı, özel ve estetik yağlı boya tablolarına avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

Galata Kulesi Yağlı Boya Tabloları İle Dekorasyon Önerileri

Seçtiğiniz tabloların bulunduğunuz ortama renk ve değer katmasını istiyorsanız, ona uygun seçimler yapmalısınız. Örneğin iş kolunuza uygun tablolar seçmeli, tablodaki renkleri dekorasyonunuza uyumlu şekilde tercih etmelisiniz. Ayrıca ofis tablo modelleri pek çok farklı şekilde tasarlandığından, hangi türde bir tablo talep ediyorsanız, Simurg Sanatevi size talep ettiğiniz tabloyu tasarlayacaktır. Siz de ofisinizin ortamına değer katabilecek, çok daha şık ortamlar oluşturabileceksiniz.
Ofisler, iş hayatının en önemli mekanlarıdır. Bu nedenle pek çok müşteri ya da misafir ofislerde ikna edilir, hizmetlerin çoğu bu mekanlarda sunulur. İşte buradan hareketle ofislerde kullanacağınız tablolar mutlaka misafir ya da müşterilerinizin içini ferahlatacak özellikle olmalıdır. İkna sürecine katkı sağlayacak ve ortama ferahlık katacak seçimler bu sebeple oldukça önemlidir. İşte bunun için Galata Kulesi yağlı boya tablo seçimi yapabilirsiniz. Böylece hem İstanbul’un en önemli manzarasını ofisinize taşıyabilir hem de son derece renkli bir ortam oluşturabilirsiniz.
Son dönemin en popüler tablo konusu olan Galata Kulesi; ofisler, evler ve daha pek çok iç mekanda tablosunun kullanıldığı bir değerimizdir. Simurg Sanatevi ise Galata Kulesi yağlı boya tablo fiyatları konusunda size avantajlı fırsatlar sunmakta, dekoratif bir ortam oluşturmanıza katkı sağlamaktadır. Siz de hemen hayalinizdeki tabloyu kategorimiz içerisinden tercih ederek sepete ekleyebilir, hemen satın alabilirsiniz.
 

Sıkça Sorulan Sorular

Galata Kulesi Yağlı Boya Tablo Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hangi mekan için tablo satın alacağınız çok önemlidir. Galata Kulesi’nin ihtişamına bulunduğunuz ortamlarda yer vermek istiyorsanız, o halde duvar boyutu, dekorasyon rengi ve en önemlisi de tasarım anlayışı son derece önemlidir. Böylece dekorasyonunuza en uygun tabloyu seçebilir, eşsiz ortamlar oluşturabilirsiniz.

Galata Kulesi Yağlı Boya Tablo Nasıl Temizlenir?

İstanbul’un nadide değeri Galata Kulesi’nin resmedildiği yağlı boya tabloları iç mekanlarınızı süsleyecektir. Ancak yağlı boya tablolar her ne kadar şık olsa da temizliği çok önemli olur. Bunun için püsküllü toz alma aparatları ile belirli periyotlarda tozu alınmalı, verniklenen tablolar özel bez yardımı ile çok bastırmadan silinmelidir.

Galata Kulesi Tablo Nasıl Çerçevelenir?

Yağlı boya tabloların çerçevelenmesi sürecinde tercih edilen çerçevenin boyutu ve türü çok önemlidir. Çerçeve camı tuvale baskı yapmamalı, tablo mutlaka verniklendikten sonra çerçeveye yerleştirilmelidir. Doğru çerçeve seçimi de tablonun uzun ömürlü olmasında çok ciddi bir role sahiptir.

Sanat Danışmanınızla Tanışın
%15 İNDİRİM KODU KAZAN
Son Gezilen Eserler
Yükleniyor...