TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL AHŞAP KUTU İLE GÜVENLİ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

İstanbul

İstanbul
On altı yüzyıl boyunca Bizans ve Osmanlı olmak üzere iki güçlü imparatorluğun başkenti olan İstanbul, ev sahipliği yaptığı eşsiz tarihle ve benzersiz güzelliğiyle yağlı boya tablolar söz konusu olduğunda da vazgeçilmez bir şehir. Galata Kulesi, Haydarpaşa Garı, Kız Kulesi, Taksim Meydanı, Topkapı Sarayı, Balat’ın renkli sokakları, Galata Köprüsü, Ortaköy Camii, Boğaz Köprüsü gibi birçok ironik yapının resmedildiği yağlı boya İstanbul tabloları bugün birçok duvarı süslüyor.

İstanbul'u kendine yurt edinen her uygarlık, kendinden derin izler bırakmış ve sonuçta her adımda insana inanılmaz duygular yaşatan harika bir şehir ortaya çıkmış. Tüm bu geçmişi ve tarihi izleri hayatlarımıza taşıyan yağlı boya İstanbul tabloları ile İstanbul’un ruhunu iç mekanlarınıza taşıyabilirsiniz.
 
Devamını Gör
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...