Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

İstanbul

İstanbul Yağlı Boya Tabloları

Yaşamımızın her alanında sanatın çeşitli türlerinden faydalanırız. Çünkü sanatın hayatımıza kattığı bir değer ve haz vardır. Bu sebeple resim, müzik ya da diğer pek çok sanat dalı ile ilgilenir, ilgili sanatları yapmaya çalışır ya da hayatımızın her alanında yanımızda görmek isteriz. İşte yağlı boya tabloları da bunlardan bir tanesi. Çünkü bu şekilde evimiz, ofisimiz ya da farklı pek çok mekanda, iç huzurumuzu artıracak yağlı boya tablolara yer veririz. İstanbul tabloları ise buna verilebilecek en güzel örnek. Böylece tarihi, turistik ve doğal güzellik açısından bambaşka bir noktada olan İstanbul’u, tablolar aracılığı ile bulunduğumuz mekanlarda yaşatabiliriz. Simurg Sanatevi ise hayallerinizi süsleyen İstanbul manzaralarını tablolara resmetmekte ve size avantajlı fiyatlarla ulaştırmaktadır.

İstanbul Yağlı Boya Tabloları

İki kıtayı birbirine bağlaması, tarihin her döneminde fethedilmek istenmesi ve daima göz önünde olması sebebi ile İstanbul’da çok kıymetli eserler bulunmaktadır. Galata Kulesi, Kız Kulesi, Ayasofya Camii, İstanbul Boğazı, Rumeli Hisarı ve bunun gibi onlarca farklı eser, İstanbul’un rengine renk katmaktadır. İşte Simurg Sanatevi ise İstanbul’un nadide değerlerini el yapımı yağlı boya tablolarında buluşturmakta, size özel tablolar sayesinde dekorasyonunuzu özelleştirmenize fırsat vermektedir.

İstanbul Manzaralı Yağlı Boya Tablo Modelleri

Boğaz manzarası, Marmara Denizi, Karadeniz ve pek çok farklı doğal güzelliği ile ön planda olan İstanbul’da başka yerde bulamayacağınız manzaralara şahit olabilirsiniz. İşte bu sebeple İstanbul yağlı boya tablo çeşitleri sayesinde hemen her alanda bu güzellikleri sergileyebilirsiniz. Üstelik yağlı boya tablolarının el emeği göz nuru olarak tasarlanması da manevi değeri artırmakta, dekorasyonlarınız için bambaşka bir değer olarak öne çıkmaktadır. Bunun için siz de en özel yağlı boya tablolar arasından seçim yaparak, hangi tür dekorasyon olursa olsun benzersiz ortamlar oluşturabilirsiniz.
Şehir yağlı boya tabloları bu seçenekler arasında en popüleri. Çünkü İstanbul’un şehir manzarası başka hiçbir şehirde yok. Tarih, doğal güzellik, kültür ve daha pek çok farklı değeri aynı kare içerisinde görebiliyorsunuz. Bir diğer önemli tablo seçeneği de hiç kuşkusuz ki Kız Kulesi yağlı boya tablo çeşitleridir. İstanbul Boğazı’nda küçük bir adacığın üzerinde yer alan Kız Kulesi, inşa edildiği tarihten itibaren her daldan sanatçının konusu olmuştur. İşte siz de Kız Kulesi’nin ihtişamını, güzelliğini ve değerini dekorasyonlarınıza taşımak istiyorsanız, o halde yağlı boya tabloları bu konuda harika bir fırsat olacaktır.

İstanbul Manzaralı Yağlı Boya Tablolar İle Dekorasyon Önerileri

İki kıtayı birbirine bağlayan, fethi çağ açıp, çağ kapatan İstanbul, bu özelliği sebebi ile birbirinden kıymetli eserlere sahiptir. Galata Kulesi de bunlardan bir tanesi. Öyle ki Galata Kulesi yağlı boya tablo modelleri son dönemde oldukça popüler. Çünkü bu şekilde hem İstanbul’un en değerli manzaralarını evinize, ofisinize ya da daha farklı alanlara taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca İstiklal Caddesi yağlı boya tablo çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. İstanbul’un en eski, popüler ve turistik caddelerinden olan İstiklal Caddesi’nin eşsiz manzarası ile iç mekanlarınızı süsleyebilirsiniz.

Duvarınıza Uygun İstanbul Yağlı Boya Tablo Seçenekleri

Her mekanın dekorasyonu birbirinden farklıdır. Çünkü kullanılan dekorasyon ürünleri, mekanın boyutu, duvar rengi, duvar boyutları ve mekanın kullanım amacı, dekorasyonun çeşidini doğrudan etkileyecektir. İşte bu sebeple duvar boyutlarına dikkat ederek, dekorasyon türüne göre eşsiz tablolar seçip, en özel duvar dekorasyonlarını oluşturabilirsiniz. Üstelik İstanbul manzaralı tablo çeşitleri bunun için oldukça uygun. Böylece her türlü duvara, dekorasyona ve tasarım anlayışına uygun İstanbul manzaralı tablolar arasından seçim yapabilir, sizi yansıtan dekorasyonları ortaya çıkarabilirsiniz.

İstanbul Manzaralı Yağlı Boya Tablolar İle Estetik Bir Görünüm Elde Edin

Ev, ofis ya da herhangi bir mekanın dekorasyonunda tablo seçiminin son derece büyük bir önemi vardır. Çünkü odanın ya da herhangi bir mekanın büyük bölümünü duvarlar kaplar. Duvarlarda kullanılan dekorasyon ürünleri de genel dekorasyonun dikkat çekici olmasına büyük etki sağlayacaktır. Ayrıca İstanbul manzaralı yağlı boya tabloları ile yaptığınız dekorasyonlarda doğal bir görünüm elde edebilir, iç açıcı ve ferah ortam sayesinde misafirlerinizin memnuniyetini de sağlayabilirsiniz.
Eviniz, ofisiniz ya da bulunduğunuz farklı mekanlarda gösterişli, iç açıcı ve şık dekorasyonlar oluşturmak isterseniz, o halde İstanbul yağlı boya tabloları son derece avantajlı olacaktır. Siz de Simurg Sanatevi’nin birbirinden özel ve el yapımı yağlı boya tablolarını satın alarak, bulunduğunuz ortamı kendinize özel hale getirebilirsiniz.
 

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Yağlı Boya Tablo Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yağlı boya tablolar el emeği ile yapılan eserler olduklarından, dekorasyonunuza yalnızca şıklık değil anlam da katar. Bunun için tabloları mutlaka dekorasyonunuza uygun renk, tasarım anlayışı ve boyutta tercih etmelisiniz. Böylece tablonun değerini daha fazla artırabilirsiniz.

İstanbul Manzaralı Yağlı Boya Tablo Nasıl Temizlenir?

El yapımı olan yağlı boya tablolarının temizliğinin yapılması için öncelikli olarak kuruması ve ardından vernikleme işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu şekilde nemli ve yumuşak bir bezle çok fazla bastırmadan silinebilir.

İstanbul Manzaralı Tablo Nasıl Çerçevelenir?

Çerçeveleme işlemi, yağlı boya tabloları için çok kıymetlidir. Bunun için tuval boyutuna uygun, çerçeve camı tuvale temas etmeyecek şekilde çerçeveleme işlemi gerçekleştirilmelidir. Ayrıca bu işlem yapılmadan önce vernikleme işleminin gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

Sanat Danışmanınızla Tanışın
%5 Ekstra İndirim
Son Gezilen Eserler
Tüm İndirimlere Ek %5 İndirim İndirim Kodu: 5INDIRIM
Alışverişe Başla!
-Gün
-Saat
-Dakika
-Saniye
Yükleniyor...