SİMURG RESİM VE ÇERÇEVE

Simurg Sanatevi Duvarlarınıza Değer Katıyor

18 yılı geride bırakan kurumsal geçmişiyle müşterilerine güven çerçevesinde farklı konseptler sunan Simurg Sanatevi, orijinal yağlı boya tabloların yanı sıra yerli ve ithal çerçeve tasarımı hizmeti de sunuyor. İstanbul’da Küçük Çamlıca Merkez Mağazası, Tepe Nautilus, Palladium, Capacity, Cevahir, Akasya Acıbadem ve Skyland Hom Design Center alışveriş merkezleri, Bursa’da Korupark’ta olmak üzere sekiz şubesiyle hizmet veren Simurg Sanatevi’nin internet sitesinden de türleri veya sanatçılarına göre ayrılmış eserlerden sipariş vermek mümkün.


 • Başucumda Sanat

  Yatak başınızda kullanacağınız bir sanat eseriyle odanın dekorasyonunda dramatik bir etki elde edebilir, odanıza zahmetsiz bir şekilde yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Simurg Sanatevi’nde satışa sunulan sayısız alternatif arasından ruhunuzu dinlendiren eseri belirleyip yatak odanızı huzur veren bir uyku merkezine dönüştürebilirsiniz.

 • Şömine Üzeri

  Şömine çerçevelerinin üzerini dekore etmek kabusunuz haline gelmesin. Birden fazla dekoratif objeyle bu alanda karmaşa yaratmak ve yorucu bir odak noktası oluşturmak yerine, şöminenizin üzerini dekorasyonda kullandığınız renklerle uyum sağlayacak bir sanat eseriyle süsleyin.

 • Kompozisyon

  Çerçeveler içinde sergilemek istediğiniz çok fazla sanat eseri ve anınız var ancak onca çerçeve için yeterli yeriniz yoksa salonunuzun bir duvarını bu amaca hizmet etmek üzere ayırabilirsiniz. Bir şablon takip etmeden rastgele konumlandıracağınız çerçeveler kendi içlerinde bir ahenk yakalayacak.

 • Odak Noktası

  Sahip olduğunuz sanat eserlerini duvarlar üzerinde konumlandırmak sizin için bir sorun haline geldiyse Simurg Sanatevi’nin web sitesi üzerinde belirlenmiş kategorilerden size hitap edeni belirleyip bu kategoriden birkaç eser satın alma alternatifini değerlendirin. Bu şekilde hem eserlerinizin türleri arasındaki uyum konusunda kaygılanmazsınız, hem de aynı duvar üzerinde çoklu şekilde kullandığınız eserler dekorasyon üzerinde belirleyici bir etki sağlar.

 • İlham Alın

  Çalışma alanınızdaki ilham dozunu artırmak için masanızı konumlandırdığınız duvarı çerçevelerle süsleyin. Daha doğal bir görüntü elde etmek için tercihinizi Simurg Sanatevi’nde satışa sunulan ahşap çerçeve modellerinden yana kullanın.

 • Anti-Reflekte Özelliği

  Hatıralarınızı simgeleyen fotoğrafların çerçeveleri kadar kullanılan cam da onları korumak ve doğru şekilde sergilemek adına büyük önem taşır. Simurg Sanatevi’nde satışa sunulan müze camı anti reflekte özelliğiyle fotoğraflarınız üzerinde herhangi bir yansıma olmadan tüm detayların fark edilmesini sağlarken onları UV ışınlarından koruyarak uzun yıllar renklerini korumalarını sağlar.

 • El Yapımı Ayrıcalığı

  Aynalar derinlik veren hisleriyle yaşam alanlarımızın olmazsa olmazları. Onları dekoratif birer elemana dönüştürmekse ancak doğru çerçeve seçimiyle mümkün oluyor. Simurg Sanatevi’nde bulabileceğiniz el yapımı varak kaplamanmış çerçeveler doğal yollarla eskitiliyor ve yaşam alanlarına rustik birer görünüm kazandırıyor.