Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Modern

Modern yağlı boya tablo satın al ve dekorasyonunu tamamla! Hemen modern yağlı boya tablo fiyatları ve modellerini incele, güvenle satın al!

Modern Yağlı Boya Tablosu

Farklı bakış açıları ile tuval üzerine resmedilen düşünceler, eşsiz parçaları ortaya çıkarmakta, bu şekilde modern yağlı boya tabloları oluşturulmaktadır. Dekorasyonun tamamlayıcısı olan bu tablolar, her tasarıma uygun olarak resmedilebiliyor. Soyut, natürmort ve moderniteyi çağrıştıran özellikleri taşıyan modern yağlı boya tablo modelleri, hissettiğiniz düşüncelerinizi dekorasyonunuza yansıtmanızı sağlayacak. Ayrıca gerçek bir çizim olduğundan, yapay tablolardan farklı olarak, hayranlık uyandıracaktır. Bu şekilde ev ya da iş yerlerindeki dekorasyonlarınız, konuklarınızın dikkatini çekecektir. Simurg Sanatevi ise el yapımı modern yağlı boya tablolar ile daima yanınızda yer alarak, dekorasyonlarınıza uygun parçaları size sunmaktadır.

Modern Yağlı Boya Modelleri

15. yüzyıldan itibaren kullanılmaya başlanan yağlı boya, sınırsız renklendirme sayesinde düşüncelerin tuvallere eşsiz şekilde yansıtılmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca yağlı boya eserlerinin uzun süre düşünülerek resmedilmesi, bu tarz eserlerin kıymetini de artırıyor. Doğal olarak ev ya da iş yeri gibi tüm mekanlarda dekorasyonun bir numaralı parçası halini alıyor. Buradan hareketle, modern yağlı boya tablo seçenekleri sayesinde, herkesin yaşadığı alanı kendine özgü düşünceleri barındıran tablolarla donatması mümkün olmaktadır.
Klasik yağlı boya tabloları, moderniteyi barındıran en önemli eserler arasındadır. Dünyaca ünlü ressamların eserlerinin resmedilmesi, onlardan esinlenerek farklı düşüncelerin ortaya konulmasını içerir. Bu şekilde evinizi modern dinamikler üzerine donatabilir, monoton hayatınıza renk katabilirsiniz. Bir diğer önemli modern yağlı boya tablo seçeneği de soyut yağlı boya tabloları olarak bilinir. Doğada var olan, sürekli göz önünde olan nesnelerin değil de örneği var olmayan nesneleri ya da düşünceleri resmetmektir. Farklı bir modern anlayış olan soyut resimlerin yağlı boya örneklerini yaşam alanlarınıza taşıyarak, siz de duygu ve düşüncelerinizi dekorasyonlarınıza yansıtabilirsiniz.

Duvarınıza Uygun Modern Yağlı Boya Tablo Seçenekleri

Ruh halimizin iyi olması; yaptığımız işi, sevdiklerimizle olan ikili ilişkileri ve kişisel gelişimimizi doğrudan etkiler. Bu nedenle evimiz ve iş yerlerimizin dekorasyonlarını yaparken, ruh halimizi olumlu yönden etkileyecek tasarımlara yönelmeliyiz. Modern yağlı boya tabloları da düşüncelerinizi eviniz ya da iş yerinizin duvarlarına yansıtmanın harika yoludur. Ayrıca Simurg Sanatevi’nin özel olarak hazırlattığı, modern düşünceleri içerisinde barındıran Simurg Kuşu yağlı boya tabloları, duvarlarınızı eşsiz şekilde dekore etmenizi sağlayacak.

Modern Yağlı Boya Tablo Modelleri ile Estetik Bir Görünüm Elde Edin

Her biri el yapımı olan, duygu ve düşüncelerin yansıtılması ile hazırlanmış modern yağlı boya tablo seçenekleri ile yaşam ve çalışma alanlarınızı estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca her zevke, dekorasyona ve sanat anlayışına uygun modern yağlı boya tablo modelleri bulunduğundan, estetik dekorasyon fikirlerinizi hayalinizdeki gibi hayata geçirebileceksiniz. Ayrıca özel olarak tasarlanmış, el emeği göz nuru koleksiyon eserler yağlı boya tabloları sayesinde, dekorasyonlarınıza ahenk katabilirsiniz. Çünkü bu eserlere herhangi bir mecrada ulaşmanız, bu tasarım anlayışını yansıtabilmeniz mümkün olmayacaktır. İşte bu aşamada yanınızda yer alan Simurg Sanatevi, birbirinden farklı özelliklere sahip el yapımı modern yağlı boya tablolar ile dekoratif zevklerinizi yansıtmanıza imkan tanımaktadır.

Modern Yağlı Boya Tablo Alırken Göz Önünde Bulundurmanız Gereken Detaylar

Ev ya da iş yerinizin dekorasyonuna uygun modern yağlı boya tablo yaptırma fikriniz varsa, Simurg Sanatevi bu konuda size bol seçenek sunacaktır. Her renge, döneme, dekorasyona ve fikre uygun yüzlerce yağlı boya tabloları arasından seçim yaparak, dekorasyonlarınızı tamamlayacak parçalara sahip olabilirsiniz. Ancak modern yağlı boya tablo seçenekleri çok fazla olduğundan, öncelikli olarak yağlı boya tablolarının dekorasyonunuz ve duvarınızla uyumluluğunu göz önünde bulundurmalısınız.
Örneğin çiçek yağlı boya tabloları ile dekorasyonunuzu tamamlamak istiyorsanız, bunun için koltuk takımlarınız, masa, halı, duvar rengi vb. tüm faktörlere dikkat edilmeli, ona göre seçim yapılmalıdır. Aksi durumda tablodaki çiçek dekorasyonunuzun rengi ile uyum sağlamayacak, ortaya kötü bir görüntü çıkacaktır.

Evde Tablo Kullanımı ve Dekorasyondaki Önemi

Modern yağlı boya tablo yaptırma fikri özellikle son dönemde giderek arttı. Çünkü evde tablo vb. eşyaları kullanma isteği fazla. Dekorasyonu tamamlaması, iç açıcı bir mekan oluşturulması ve belirli fikirleri yansıtabilmesi, tercih nedenlerinden bazıları. Ayrıca seçtiğiniz tablolun dekorasyona uyum sağlaması için hangi oda için tercih edildiği son derece önemlidir. Bunun için salon & oturma odası tabloları arasından, özenle dekorasyonunu yaptığınız salonunuz ve oturma odanıza uygun yağlı boya tablolar seçebilirsiniz. Böylece çok daha modern, iç açıcı ve dekoratif mekanlar oluşturmuş olacaksınız.
Birbirinden farklı modern yağlı boya tablo seçenekleri ile dekorasyonlarınızda yanınızda olan Simurg Sanatevi, fiyat konusunda da avantajlar sunmaktadır. Bu nedenle modern yağlı boya tablo fiyatları son derece uygun tutulmakta, benzersiz tablolara sahip olabilmeniz kolaylaşmaktadır. Kategori içerisinden birbirinden farklı modern yağlı boya tablo seçeneklerine ulaşabilir, sonrasında sepete ekleyerek, güvenle satın alabilirsiniz. O halde sen de hemen modern yağlı boya tablo satın al ve dekorasyonundaki yeniliği başlat!

Sıkça Sorulan Sorular

Modern Yağlı Boya Tablo Seçerken Neye Dikkat Edilir?

Tablonun modern bir dekorasyon oluşturması için içerisinde özel fikirleri barındırması, sanatsal özellikleri ileri seviyede olması gerekir. Ayrıca tablonun kaliteli malzemelerden yapılması, orijinal olup olmadığından emin olunması da son derece önemlidir.

Modern Yağlı Boya Tabloların Temizliği Nasıl Yapılır?

Yağlı boya tabloları tuval üzerine resmedildiğinden, belirli bir kuruma süresi bulunur. Bu süre bitince verniklenmesi gerekir. Eğer verniklenmedi ise püsküllü toz alma aparatları işe yarayacaktır. Ancak vernikleme işlemi yapıldıysa, nemli biz bezle çok bastırılmadan temizlenebilir.

Modern Yağlı Boya Tablo Nasıl Çerçevelenir?

Özenle ve uzun sürede resmedildiğinden, yağlı boya tablosuna zarar gelmemesi son derece önemlidir. Bu nedenle özel bir çıta ve cam seçilerek çerçeveleme yapmak doğru olacaktır. Ancak çerçeveleme yaparken seçilen camın ışık geçirmemesi, tablonun iyi muhafaza edilmesi için önemlidir.

Modern Yağlı Boya Tablo Nasıl Korunur?

Yağlı boya tabloların zarar görmeden kullanılabilmesi için kurumasının beklenmesi ve mutlaka verniklenmesi gerekir. Aynı zamanda zararlı ışık ve darbelerden korumak için çerçevelemek doğru bir seçenek olacaktır.
 

Devamını Gör

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

1. Ürünlerinizin garantisi var mı?

Evet, tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.

2. İade politikanız nedir?

Ürünlerimizi, satın aldıktan sonraki 30 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

3. Ürünler ne zaman kargolanır?

Siparişleriniz genellikle 24 saat içinde kargoya verilir.

4. Özel siparişler alıyor musunuz?

Evet, özel siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5. Müşteri hizmetleriyle nasıl iletişime geçebilirim?

Müşteri hizmetlerimize web sitemiz üzerinden, e-posta yoluyla veya telefonla ulaşabilirsiniz.

Sanat Danışmanınızla Tanışın
Babalar Gününe Özel Kampanya
Son Gezilen Eserler
Babalar Gününe Özel Tüm İndirimlere Ek %5 İndirim İndirim Kodu: BABA5
Alışverişe Başla!
-Gün
-Saat
-Dakika
-Saniye
Yükleniyor...