Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

ÖLÇÜLER

Ölçüye Göre Tablolar

Bir dekorasyona yağlı boya tablosunu dahil etmek istiyorsanız, duvar boyutlarınıza oranla en uygun ölçüde olması gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü doğru ölçüde olmayan tüm tablolar, duvarlarda beklenen şıklığı oluşturmayacaktır. İşte bunun için ölçüye göre tablo modelleri içerisinden seçiminizi en doğru şekilde yaparak, orijinal yağlı boya tablonuzu dekorasyonunuza en uygun şekilde sergileyebilirsiniz. Bu süreçte yanınızda yer alan Simurg Sanatevi ise istediğiniz ölçüde ve konuda yağlı boya tabloları hazırlamakta ve güvenilir teslimat süreci sonucunda adresinize ulaştırmaktadır.

Ölçüye Göre Yağlı Boya Tablolar

Yağlı boya tablolarının ortama kattığı şıklığın yanında anlamı da son derece büyüktür. Çünkü bir sanatçının emeği ve duygularının yanında bir yaşanmışlık da tablolara aktarılmaktadır. Kimi zaman bir manzaranın hissi, kimi zaman ise bir şehrin tüm yaşanmışlıkları tablolar sayesinde mekanlarda sergilenebilmektedir. İşte bunun için girdiğimiz mekanlar bize bazen çok farklı anlamlar hissettirebilir. Tabii ki burada önemli olan faktörlerden bir tanesi de tablonun boyutudur. En ve boyunun ne kadar uzunlukta olduğu, tablonun mekandaki hassasiyetini artıracaktır. Ancak doğru olmayan bir ölçüdeki tablonun mekandaki katkısı ne yazık ki beklenen düzeyde olmayabilir.

Çok şık bir tablo bulmanıza karşın tablonun ölçüsü evinize ya da ofisinize uygun değilse, bu durumda Simurg Sanatevi’nin ayrıcalıklı hizmeti sizin için çok değerli olacaktır. Çünkü Simurg Sanatevi, %100 orijinal tabloları sanat atölyesinde aralıksız ürettiği için her talebe uygun eserleri en kısa sürede hayata geçirmektedir. Siz de hayalini kurduğunuz ölçüde ve tasarımdaki tabloyu sanat danışmanlarımızla görüşerek sipariş verebilir, böylece tam istediğiniz ölçüde, orijinal ve özel tablolara kavuşabilirsiniz.

Ölçüye Göre Yağlı Boya Tablo Modelleri

Her tablonun ölçüsü birbiri ile aynı olmaz. Bunun için duvardaki boşluğa uygun ölçüde bir tablo tercih etmek gerekir. Tabii ki tabloların en ve boy uzunlukları da mekanda bıraktığı izlenime büyük etki eder. Bunun için yatay yağlı boya tabloları içerisinden seçiminizi yaptığınızda, yatay olarak uzun ve bomboş duran duvarınızı en özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca yalnızca yatay tablo kategorisinde yer alan tabloları seçmek mecburiyetinde değilsiniz. İstediğiniz ölçü, konu, renk ve tasarımdaki tabloları sipariş edebilir, böylece tablonuzun %100 orijinal şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı durum dikey yağlı boya tabloları için de geçerlidir. Eni dar ancak boyu uzun bir duvarınız varsa, tercih edebileceğiniz tablo çeşitleri arasında yer alır. Genellikle küçük veya dikdörtgen odalar için uygun olan bu tablo türü ile dekorasyonunuza son derece şık dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Unutmamalısınız ki Simurg Sanatevi tüm boyutlar için en özel eserleri üretmekte ve gerek fiziksel gerekse de online mağazalarında bu eserleri avantajlı fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Kullanım Alanlarına Göre Ölçüye Göre Yağlı Boya Tablolar

Yağlı boya tablosunu kullanacağınız yer belli ise o halde tablonun ölçüsünü belirleyerek, özel olarak üretilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hazır yağlı boya tabloları arasında istediğiniz ölçüye uygun bir tablo varsa, bu şekilde tablo satın alabilir ve dekorasyonunuz için en şık dokunuşları gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde figuratif yağlı boya tabloları oldukça popüler olduğundan, tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Özellikle son dönemde soyut yağlı boya tabloları sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü herhangi bir kurala bağlı kalınmadan, tamamen duygu ve düşüncelerin en özel şekilde aktarıldığı tablolar, soyut tablolardır. Siz de bu şekilde zihninizde güzel duygular uyandıran soyut tablolar arasından tercihinizi yaparak, yaşam ya da çalışma alanlarınıza değer katabilirsiniz.

Ölçüye Göre Yağlı Boya Tablo Fiyatları

Yağlı boya tablolarının fiyatlarını etkileyen en önemli unsur, tablonun ölçüsüdür. Ölçü küçüldükçe fiyat azalır. Ancak tek unsur ölçü değildir. Bunun yanında renk kullanımı, tablonun içeriği, tasarımı ve bunun gibi faktörler de fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Ölçüye göre tablo fiyatları değişiklik göstermesine karşın Simurg Sanatevi her daim avantajlı fiyatları garanti etmektedir. Bu nedenle beğendiğiniz hazır tablolar arasından online satın alma işlemini güvenilir şekilde gerçekleştirebilir ya da fiziksel mağazalarımızdan tabloları satın alabilirsiniz. Buna ek olarak ihtiyacınız olan ölçü ve içeriğe uygun olarak tablo siparişi verdiğinizde, tablo en kısa sürede hazırlanarak size teslim edilecektir.

Ölçüye Göre Yağı Boya Tablo Alırken Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Dekorasyonunuzu renklendirecek, ortama her girdiğinizde size özel duygular hissettirecek tasarımlardaki yağlı boya tablolarına, Simurg Sanatevi ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Ancak her tablonun dekorasyonunuz için uygun olmadığını unutmamalısınız. Seçtiğiniz tablonun dekorasyon rengi, duvar boyutunuz ve duvar tasarımınıza uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Ayrıca açık alanlarda ya da güneş alan mekanlarda yağlı boya tablolarını kullanmak doğru bir tercih olmayacaktır. Bu hususlara dikkat ederek, size iyi hissettiren tabloları satın alabilir ve bulunduğunuz ortama anlam kazandırabilirsiniz. Simurg Sanatevi de tüm yağlı boya tablo taleplerinize en profesyonel şekilde karşılık verecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçüye Göre Yağlı Boya Tablo Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tablo seçiminde duvar eni ve boyu son derece önemlidir. Eni uzun olan duvarlarda daha çok yatay, boyu uzun olan duvarlarda ise dikey ölçüdeki yağlı boya tablolarını tercih etmelisiniz. Bu şekilde tablonun anlamı daha net ortaya çıkacak ve mekana kattığı dekoratif değer çok daha yüksek olacaktır.

Ölçüye Göre Yağlı Boya Tablosu Nasıl Korunur?

Yağlı boya tablolarınızı korumanın en önemli yolu, onları güneş ışığından, ısıdan ve tozdan uzak tutmaktır. Bu nedenle iç mekanlarda tercih etmek en uygunudur. Ayrıca tablonuzu verniklemek ve çerçeveletmek de onu korumanın yollarından bir tanesidir.

Ölçüye Göre Yağlı Boya Tablo Kullanımı ve Dekorasyon Önerileri

Tablo satın alırken öncelikli olarak tasarımına bakmanız her zaman doğru olmayabilir. Çünkü en önemli durum tablonun ölçüsünün ambiyansa ve duvara uygun olup olmadığıdır. Bunun için öncelikli olarak genel dekorasyonunuzu tamamlamalı, daha sonra istediğiniz ölçüyü belirlemelisiniz. Ardından belirlediğiniz ölçüdeki tablolar arasından seçim yapabilir ya da Simurg Sanatevi’nden yeni tablo sipariş edebilirsiniz.

 

 

Sanat Danışmanınızla Tanışın
%5 Ekstra İndirim
Son Gezilen Eserler
Tüm İndirimlere Ek %5 İndirim İndirim Kodu: 5INDIRIM
Alışverişe Başla!
-Gün
-Saat
-Dakika
-Saniye
Yükleniyor...