Zeugma Metal Tablo - APT019 - Siyah

Zeugma Metal Tablo - APT019 - Siyah (APT019LS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Gaziantep'teki Zeugma Antik Kenti'nden çıkarılan ve Zeugma mozaiklerinin simgesi haline gelen 'Çingene Kızı' eserindeki hüzünlü bakışların gizemi metal ile yorumlanarak duvarlarınıza konuk oluyor.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 70x95 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 6,4 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 7,8 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Özel tasarım Zeugma Metal Tablo ile Artepera tarihin büyüsünü ve güzelliğini yaşam alanlarınıza yansıtıyor. Çeliğe yansıyan metal duvar panosu ışıltısı modern ve tarihi görünümü harmanlayıp herkese hitap eden siyah ve eskitme ürün seçeneklerini sizlerle paylaşıyor. Dekoratif ev aksesuarları arayışınız yeni koleksiyonlarımızla cevap bulmaya devam edecek ve yaşam alanlarınıza ışıltı katacak.

ARTEPERA, ZEUGMA METAL TABLO, ZEUGMA, ÇİNGENE KIZI METAL TABLOSU, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, SANATSAL TABLO, METAL DEKOR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI

Renk
Siyah
Boyut
70x95cm
Benzer Eserler