Yeditepe Metal Tablo - APT142 - İstanbul Mavisi

Yeditepe Metal Tablo - APT142 - İstanbul Mavisi (APT142MİM)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

İstanbul yeditepe... Martısı, lalesi, balığı, boğazı,vapuru, kız kulesi, galata kulesi... İstanbul'u anımsatan, İstanbul'a aşık eden ne varsa hepsi bu tasarım ile duvarlarınızda...

·     Özel tasarım 

·     Elektrostatik toz boya - İstanbul mavisi

·     1.5 mm metal malzeme

·     Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·     Ürün ölçüsü 25x95 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,4 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,2 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

İstanbul'u anlatmanın en güzel yolu Yeditepe Metal Tablo ile İstanbul boğazı ve İstanbul'un temsilcisi değerler ölümsüz bir anlatıma bürünüyor. Özel tasarım ürünler keyifli vakit geçireceğiniz yaşam alanları düzenlemeleri için sizi bekliyor. Artepera metal tablo ürünler herkesin kendine ait bir stil oluşturabileceği dekoratif çözümler oluşturuyor. İstanbul dekorasyon fikirleri için ilham kaynağı oluyor ve retro kırmızısiyah ve İstanbul mavisi ile rengini duvarlara yansıtıyor.

ARTEPERA, YEDİTEPE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, METAL DEKORASYON, İSTANBUL TABLOLARI, FERFORJE DUVAR SÜSLERİ, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, İSTANBUL, YEDİTEPE

Renk
İstanbul Mavisi
Boyut
25x95cm