Wave Metal Tablo - APT081 - Eskitme

Wave Metal Tablo - APT081 - Eskitme (APT081ME)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Evrende herşey bir titreşim yayar. Kalpten yaydığın tireşimler karşılığında benzer dalgalar ile karşılaşırsa dileğin gerçek olur derler. 

   

·         Özel tasarım 

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya / eskitme

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x45 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,8 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Çizgilerin oluşturduğu bütünlüğü dalgalarla görsel ahenge çevirdik. Artepera özel tasarım Wave metal tablo ile yaşam alanınıza sıcak bir atmosfer oluşturacak dekorasyon tasarımları yakalayın. Lazer kesim metal tablo koleksiyonunda yer alan benzersiz parçalar ile kendi stilinizi yansıtan mekan tasarımlarına imza atıp dekoratif metal tablo seçeneklerinden yararlanın. Eskitme modelin gizeminden siyah modelin keskin çizgisine pek çok alternatif metal dekoratif pano modeli inceleyin.

WAVE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, GEOMETRİK DESENLİ TABLOLAR, METAL DEKORASYON, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM

Renk
Eskitme
Boyut
45x45cm