Warhol Metal  Tablo - APT102 - Antik Altın

Warhol Metal Tablo - APT102 - Antik Altın (APT102AA)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Artepera Metal Tablo 

 

Popüler nesnelerin sıradanlaştırılması ve güzelliğin farklı bir şekilde ele alınışı. Kendine has stiliyle pop-art kültür yeniden yorumlandı. Üstelik bu kez yeni nesil metal sanatın kalıcı ve sağlam çizgileriyle bütünleşti. Çarpıcı renklerini yansıtan Warhol metal tablo bambaşka bir bakış açısını sizin yaşamınıza aktaracak!

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - antik altın

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 49x49 cm / 70x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,8 Kg / 4,1 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,4 Kg / 5,2 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

·         Artepera tasarımcıları tarafından tasarlandı.

 

Pop Art kültürün farklı ve modern dekorasyon anlayışı Warhol Metal Tablo ile şık mekan tasarımlarında yer alıyor. Kendi stilini bir imzaya dönüştüren Marliyn, özel tasarım metal tablo olarak karışımıza çıkıyor ve duvarları etkileyici bir sanat galerisine dönüştürüyor. Artepera özgün tasarımları ve metal tablo modelleri için oluşturduğu renkli duvar panosu ürünleri retro kırmızısiyah ve İstanbul mavisi ile de keşfedin.

 

ARTEPERA, WARHOL METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, MODERN TABLOLAR, KADIN TABLOLARI, MARİLYN MONROE TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO

Renk
Antik Altın
Boyut
45x45cm 70x70cm
Benzer Eserler