Vitruvius Metal Tablo - APT025 - Eskitme

Vitruvius Metal Tablo - APT025 - Eskitme (APT025E)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Günümüzde bir deha olarak anılan Leonardo da Vinci'nin günlüklerinden birinde bulunan “Vitruvius Adamı” insan bedenindeki doğal orantıları temsil ediyor. Metalden kanatlı olarak yorumlanan Vitrivius duvarlarınıza sanat dokunuşu taşıyor.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya / eskitme

·         Askı aparatı ile duvara kolay asma imkanı

·         Duvar ile ara mesafe 2 cm

·         1.5 mm / 2 mm metal malzeme

·         Ürün ölçüsü 70x70 cm / 100x100 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,5 Kg / 3,7 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 5,1 Kg / 7,0 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

 Yeni nesil metal pano öncüsü Artepera Vitruvius metal tablo ile duvarlarınıza sanatı işleyerek, daha gösterişli ve kendine has bir havası olan iç ve dış mekanlar yaratmanızı sağlayacak. Metal duvar dekorasyon modelleri ile yaşam alanının odak noktası değişsin ve hareketlensin. Metal duvar dekoru koleksiyon ürünlerimizle evinizdeki ışıltıyı yakalayın.

ARTEPERA, VİTRUVİUS METAL TABLO, SANATSAL TABLO, LEONARDO DA VİNCİ, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, DEKORATİF METAL DUVAR SÜSLERİ, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI, DUVAR TABLOLARI

Renk
Eskitme
Boyut
100x100cm 70x70cm
Benzer Eserler