Tesla Metal Tablo - APT096 - Siyah

Tesla Metal Tablo - APT096 - Siyah (APT096MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Delilik ile dahilik arasındaki ince sınırda gezinen elektrik çağının öncüsü Nicola Tesla döneminin çok ötesinde olan bilim adamı. Hak ettiği itibarı kendisine buradan da teslim edelim dedik...

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,4 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,1 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Modern çağın dahisi Tesla metal tablo ile ölümsüzleşti. Özel tasarım metal tablo ile Artepera, lazer kesim metal tablo teknolojisini çeliğe işledi. Dekoratif pano modelleri modern ruhun izlerini yeni çağa aktarmak için oluşturdu ve metal duvar panosu fikriyle bütünleştirdi. Geleceğe yön veren sanatçıların etkileyici portreleriyle mekanları değiştirmek isterseniz Artepera portreler koleksiyonuna da göz atmalısınız.

ARTEPERA, TESLA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, NİKOLA TESLA TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO, OFİS TABLOSU

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler