Tekneler | Yağlı Boya Tablo
Tekneler | Yağlı Boya Tablo
Tekneler | Yağlı Boya Tablo
Tekneler | Yağlı Boya Tablo
Tekneler | Yağlı Boya Tablo

Tekneler | Yağlı Boya Tablo (40559)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : $1,307.69
İndirimli : $915.38

50x150 cm Çerçevesiz Ölçü
Gün batımı manzara tablolarının en güzel örneklerinden biri olarak karşımıza çıkan eserde yer alan tekneler denizin süsü gibi salınıyor ve seyre doyum olmayan bir kompozisyon oluşturuyor. Eserde denizin en karanlık köşesinde yiten umutlar, ufukta kaybolan güneşin gökyüzüne bıraktığı kızıllığın büyüsünde tekrar yeşeriyor.
Klasik üslubu ile lekesel çalışmalara imza atan ressamımızın eserlerini renklerin ve ışığın ustaca kullanımı sayesinde bir bakışta tanıyabilirsiniz. İlhamını doğadan alan ressamımızın eserlerinde duyguların tuvale aktarılış biçimi izleyicide umut uyandıran cinstendir ve bir bahar sabahı güzel bir tepeden manzarayı seyrediyormuş hissine kapılırsınız, bu sebeptendir ki sanatçımız bahar ressamı olarak da anılır.
Yapım Yılı : 2019 %100 el yapımıdır.

Eseriniz standart olarak üzerindeki çerçeve ile gönderilir. Aşağıdaki çerçeveler arasından farklı bir seçim yapmak isterseniz, sipariş tamamlama sayfasında sipariş notu bölümünde tercih ettiğiniz çerçevenin adını yazarak ücretsiz çerçeve değişimi yapabilirsiniz.
*Eskitme Altın ve Eskitme Gümüş çerçeveler eserin boyutunu 20 cm büyütür.
*Eskitme Siyah çerçeve eserin boyutunu 16 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere eskitme altın veya gümüş eklenirse ölçü 90x120 cm, eskitme siyah eklenirse 86x116 cm boyutunda olur.)
*Kasalı çerçeveler eserin boyutunu 2 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere kasalı çerçeveler eklenirse ölçü 72x102cm olur.)
Yön
Yatay
Dekorasyon
Modern Klasik Country Avangart
Çerçeve
Standart Plastik
Hakim Renk
Turuncu Lacivert
Ölçü
50x150 cm
Durum
Stokta Mevcut
Benzer Eserler