Swallow Metal Tablo - APT013 - Siyah

Swallow Metal Tablo - APT013 - Siyah (APT013MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Masum, kırılgan, sevimli.. Her daim neşeyi hatırlatır serçe kuşları.İlk yazın habercisi, ılık havaların müjdecisi cıvıldaşmalarını resimleyip, baktıkça gülümseyin diye tasarladık Swallow metal tabloyu. 

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Zincir ile duvara kolay asma imkanı

·         Ürün ölçüsü 49x49 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 0,4 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 1 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Swallow metal tablo özel tasarım Artepera ürünleriyle evinize doğanın ışıltısını ve canlılığını taşırken lazer kesim metal tablo şıklığından faydalanın. Dekoratif metal pano alanında zerafeti ve özgün ürünleri sizlerle buluşturmak için çalışan Artepera ekibi her gün farklı fırsatlarla da uygun fiyat avantajlarını size sunuyor.

ARTEPERA, SWALLOW METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, MUTFAK TABLOLARI, SALON TABLOLARI, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI, MUTFAK DUVAR DEKORASYONU

Renk
Siyah
Boyut
49x49cm
Benzer Eserler