Sven Metal Tablo - APT052 - Antik Altın

Sven Metal Tablo - APT052 - Antik Altın (APT052AA)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Sven Metal Tablo

Ay ve Avcılık Tanriçası Artemis’in, Noel Baba’nın simgesi olan geyik, sembolizm açısından da yol gösteren, rehberlik eden, yeniden doğuşu temsil eden bir figür. Eski şaman geleneklerinde, kötü enerjilerin eve girmesini önlemek için kapı üstlerine asılan geyik sembolü estetik bir yorumu ile sunuluyor.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya (Antik Altın)

·         1.5 mm metal malzeme

·         Askı aparatı ile duvara kolay asma imkanı

·         Duvar ile ara mesafe 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm / 70x100 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 0,9 Kg / 2,1 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 1,5 Kg / 3,5 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Yılbaşı denince aklımıza ilk gelen şey geyik motifidir, Sven Metal Tablo ile geyik metal tablo tasarımında ince ve zarif çizgileri keşfedin. Metal pano modelleri ile yılbaşı hediyeleri için yeni ve farklı önerileri değerlendirebilir, geyik tablo modelleriyle canlı bir yılbaşı ortamı oluşturabilirsiniz. Geyik metal tablo ile bayrak kırmızısiyah ve belgrad yeşili modelleri de inceleyerek farklı tasarımları yılbaşı aksesuarları ile görüntüleyin.

ARTEPERA, SVEN METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, BÜYÜK BOY TABLO, GEYİK TABLOSU, GEYİK FİGÜRÜ, EV DEKORASYONU, METAL DUVAR AKSESUAR, SALON DUVAR DEKORASYONU, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Antik Altın
Boyut
45x70cm 70x100cm
Benzer Eserler