Stripe Metal Tablo - APT062 - Siyah

Stripe Metal Tablo - APT062 - Siyah (APT062MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Zebraların desenlerinin parmak izi gibi farklı olduğunu ve birbirlerini bu ayırt edici çizgilerden tanıdıkları biliyor muydunuz? Doğanın estetik harikası metal ile nefis bir dekorasyon unsuruna dönüşüyor..

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya 

·         1.5 mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,5 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 4,2 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Yaşam alanlarına doğanın canlılığını katmak için Stripe metal tablo özel tasarım metal tablo koleksiyonundaki yerini aldı. Artepera'da modern çizgilerin doğadaki eşsiz tasarımlarla bütünleştiği dekoratif duvar panosu, kendi çizgisini oluşturmuş mekanlar yaratmanızı sağlayacak. Lazer kesim metal tablo tarzı doğanın izleri ve teknolojinin kesişim noktasını oluşturdu.

ARTEPERA, STRİPE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, BÜYÜK BOY TABLO, EV DEKORASYONU, ZEBRA, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, SALON DUVAR DEKORASYON, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler