Sense Metal Tablo - APT068 - Siyah

Sense Metal Tablo - APT068 - Siyah (APT068MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Hislerimiz, duygularımız ve düşüncelerimiz... 3. boyuta aktaramayacağımız anlatımların metal tablonun özgün çizgilerinde ve somut gerçekliğinde yaşam bulması ve nefes alması, sergilendiği mekanlarda yeni bir anlayışı yansıtması özel tasarım Sense metal tablo ile gerçeğe dönüştü.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 6,5 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 7,2 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Eviniz kendini yansıtan bir atmosfere özel tasarım Sense metal tablo ile bürünecek. Artepera modern ve yenilikçi bakış açısının yaşam alanlarındaki stil sahibi tasarıma yansıdığı lazer kesim metal tablo koleksiyonları, dekoratif metal tablo ürünlerde kendini buluyor. İllüzyon serisinin çarpıcı metal tablo modelleri ile çizgilerin bir araya gelip oluşturduğu sesleri duvarınızdan tüm mekana yansıtın! 

ARTEPERA, SENSE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, SOYUT TABLO, METAL DEKORASYON, İNSAN SİLÜETİ, SANATSAL TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler