100x100 cm Çerçevesiz Ölçü
Eminönü, şehrin yoğunluğunun en fazla olan yerlerinden biri olmuştur. Şehir kurulduğundan beri ticaret merkezi olan bu yer, haraketli yapısını devam ettirmektedir. Tarih boyunca balıkçı teknelerinin uğradığı liman olan bu bölge hala gemi, kayık ve vapur kalabalığının olduğu bir bölgedir. Sanatçı bu yoğunluğu soğuk ve sıcak renklerle oluşturmuş olduğu yağlı boya tabloda ele almıştır; dalgalı denizde kayıklar, arka plandaki Galata silueti ve ele alınan gökyüzü. Sanatçının diğer resimlerinde de olduğu gibi modern bir üslupla tuval üzerine uygulamıştır.
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
47073
$1,245.93
$1,661.24
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Eser
120x120 cm Çerçevesiz Ölçü
Günümüzde her şeyin makineleştiği dünya da insanların hayatını bir açıdan kolaylaştırıken diğer bir açıdan da insanların yaşamlarını da zorlaştırmaktadır. Hızla ilerleyen bu teknoloji artık insanların yapacağı her şeyin yavaş yavaş önüne geçerken, yapay zekanında geliştirilmesiyle birlikte muhakeme yeteneği de makinalarda artık görmeye başlıyoruz. Bu gelişimle birlikte insan benzeri robotların insan gibi davranmasına zemin hazırlanmaktadır. Dünyada böyle gelişmeler yaşanırken sanatçılar da bu konuları kendi tarzlarıyla ortaya koymaya başlamış ve bu yağlı boya tabloda olduğu gibi sanatçı kendi tarzıyla bu konuyu irdelemiştir. Her türlü ruh halini başarıyla yansıtan soyut yağlı boya tablolar, bakanların uzun uzun incelemesi ve her seferinde farklı duygular hissetmesi için harika bir seçimdir. Soyut tabloyu mükemmel kılan da bu özelliğidir. Arshile Gorki soyut tabloyu ‘’Zihnin özgürleşmesidir. Bilinmeyen alanlara yapılan bir keşif." olarak tanımlar.
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
46839
$1,314.14
$1,752.19
100x100 cm Çerçevesiz Ölçü
Soyut yağlı boya tablolar, her türlü ruh halini en iyi şekilde ifade edebilirler. Farklı renklerdeki tablolar odanın dekorasyonunu tamamlamak için rahatlıkla kullanıma müsaittir. Yumuşak renklere sahip bir soyut yağlı boya tablosu ofisin veya evin arka planında kaybolup huzurlu bir hava oluştururken cesur renklere sahip bir tablo ise odanın dekorasyonunda esas söz sahibi olan haline gelebilir. Nasıl bir soyut tablo seçerseniz seçin bunların evin ya da ofisin dekorasyonunu tamamlayacağından emin olabilirsiniz. Her türlü ruh halini başarıyla yansıtan soyut yağlı boya tablolar, bakanların uzun uzun incelemesi ve her seferinde farklı duygular hissetmesi için harika bir seçimdir.
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
46609
$826.22
$1,101.63
100x100 cm Çerçevesiz Ölçü
Uzaktan bakılsa bir patlama yakından bakılsa renklerin ince bir zekâ ürünü doğrultusunda bir uyum içerisinde tuval üzerinde hareketleri. Nereden bakılırsa bakılsın birçok açıyla her noktasından anlam çıkarılacak soyut bir resim. İnsan hayatından veya doğal yaşamdan bir yansımalar toplamı gibidir. Bazı seyirciler kendi hayatında bir sıkışmışlığı görürken bazıları da içindeki tarifsiz coşkuyu resimde görmektedir. Soyut resimlerin en güzel tarafı ise bu şekilde ne kadar seyredilirse seyredilsin her bir seyirde yeni anlamları ortaya çıkarak kendi kendini var etmesidir. Soyut yağlı boya tablolar, her türlü ruh halini en iyi şekilde ifade edebilirler. Farklı renklerdeki tablolar odanın dekorasyonunu tamamlamak için rahatlıkla kullanıma müsaittir. Yumuşak renklere sahip bir soyut yağlı boya tablosu ofisin veya evin arka planında kaybolup huzurlu bir hava oluştururken cesur renklere sahip bir tablo ise odanın dekorasyonunda esas söz sahibi olan haline gelebilir.
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
46258
$966.50
$1,288.67
120x120 cm Çerçevesiz Ölçü
Doğada bulunan tartışmasız en güçlü hayvanlarından biri olan aslan, toplumların yaşamında koruyucu güç ve kuvvet sembolü olarak tarihin her döneminde pek çok medeniyet tarafından kullanılmıştır. Aslanlar antik kültürlerde, mitolojide, efsanelerde, edebiyatta, filmlerde ve daha birçok alanda uzun yıllar genellikle gücün sembolü olarak tasvir edilmiştir. Asil duruşlarıyla, keskin diş ve pençeleriyle, onu diğer hayvanlardan ayıran gür yeleleriyle, etkileyici ve bir o kadar korku veren bakışlarıyla güç, kuvvet, ihtişam, onur, liderlik, bilgelik, yiğitlik, cesaret, asalet ve hâkimiyet anlamında simgesel bir motif olarak kullanılmıştır. Aslanın görsel güzelliği hem de kendisine yüklenen anlamlar sayesinde yağlı boya aslan tabloları dünya genelinde büyük bir üne sahiptir. Özellikle gün içinde birçok insanın çalıştığı yüksek enerjili ofis ortamlarında, aslan tablolarını bulundurmak için son derece idealdir.
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
46256
$1,341.74
$1,788.98
30x30 cm Çerçevesiz Ölçü
Dünyaya bir tırtıl olarak gelen ve yaşamaya bir pupa olarak devam eden, kısa ömrüne çok şeyler sığdıran, harika desenlere sahip olan kelebekler başlı başına bir sanat eseri değil mi zaten? Adeta renkleri ile büyüleyen “Kelebek” isimli yağlı boya tabloya sizde sahip olmak istemez misiniz?
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
46197
$219.03
$292.04
85x85 cm Çerçevesiz Ölçü
İstanbul sanat ve sanatçıyı besleyen bir şehir olmuştur her zaman. Mükemmel konumu tarih boyunca bir çok sanatçıyı buraya çekmiş ve burada en güzel eserlerini ortaya çıkarmışlardır. Sanatçı da bu eserinde sanatını icra eden bir orkestra grubunun arkasında mükemmel Galata manzarasıyla birlikte nasıl sanatın sanata dönüşmenin bir deneyini yapmaktadır. Bunda da çok başarılı olmuştur. Gün batımı, İstanbul teması ile orkestranın varlığı zaten başlı başına duygulanmak için yeterli unsurlardır. Yağlı boya Galata tabloları ise hem İstanbul aşıkları tarafından hem de Galata Kulesi’nin çarpıcı hikayelerini ilham verici bulanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
46065
$657.83
$877.11
100x100 cm Çerçevesiz Ölçü
Uzaktan bakılsa bir patlama yakından bakılsa renklerin ince bir zeka ürünü doğrultusunda bir uyum içerisinde tuval üzerinde hareketleri. Nereden bakılırsa bakılsın bir çok açıyla her noktasından anlam çıkarılacak soyut bir resim. İnsan hayatından veya doğal yaşamdan bir yansımalar toplamı gibidir. Bazı seyirciler kendi hayatında bir sıkışmışlığı görürken bazıları da içindeki tarifsiz coşkuyu resimde görmektedir. Soyut resimlerin en güzel tarafı ise bu şekilde ne kadar seyredilirse seyredilsin her bir seyirde yeni anlamları ortaya çıkarak kendi kendini var etmesidir. Soyut yağlı boya tabloların en çok tercih edildiği modern dekore edilmiş evler ve ofislerde farklı renk kompozisyonları, boyut ve formlar kullanılmaktadır. Modern dekore edilmiş evlerde soyut yağlı boya tablolar, duvarın rengine uyum sağlayacak şekilde olabilir. Koltuk takımı veya yatağın tonuna sahip olan tablolar odanın dekorasyonunu rahatlıkla yansıtabilir. Bu sayede daha rahatlatıcı ve sakin bir odaya sahip olabilirsiniz.
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
46046
$947.18
$1,262.91
50x50cm Çerçevesiz Ölçü
İstanbul gece gündüz hareketin olduğu bir şehirdir. Bu hareketliliği İstanbul’un en güzel semti olan Galata bölgesinde her zaman görebiliriz. Işığın Galata’nın tarihi sokaklarına yansırken, en güçlü ışığın Galata Kulesi’nin üzerinde olduğunu görürüz. Bu da Kule’ye her bakıldığında etkileyici mistik görüntüsünü daha da güçlendirir niteliktedir.
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
45873
$522.95
$697.27
100x100cm Çerçevesiz Ölçü
Serin yaz gecelerinde ege denizi kıyılarındaki marinalarda görülen en etkileyici manzaralar arasında ilk akla yelkenliler gelir. Her birinin renkli ışıkları yakamozlarla karışıp gecenin karanlığında ışık oyunları yaratır. Tuvalin yarısını kaplayan canlı renklerin yoğun kullanıldığı sıra sıra yerleştirilmiş yelkenliler ışıklarının denizin üzerine belli belirsiz yansımasıyla oluşturulmuş diğer yarısı ile bir uyum içerisindedir ve tıpkı yaz akşamındaki o seyri yaşatmaktadır. Deniz manzarasına sahip yağlı boya tabloları ofise asarak ortamı hem çalışanlar hem de şirkete gelen misafirler için daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. İnsanlara güç hissi veren bu tablolar, ofis saygınlığını artırmak için birebirdir. Deniz manzaralı tabloları evine asmayı tercih edenler ise salonu tercih edebilir ve burayı, evin en çok dikkat çeken yeri haline getirebilir.
 Yapım Yılı : 2022 %100 el yapımıdır.
45824
$966.50
$1,288.67
1