Scream Metal Tablo - APT020 - Siyah

Scream Metal Tablo - APT020 - Siyah (APT020)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Edvard Munch’un insanın varoluşsal ızdıraplarını anlatan ‘Çığlık’ adlı tablosu dünyanın en pahalı sanat eseri ünvanını taşır. Dışa vurumcu akımın bu en çarpıcı eseri metal yorumu ile yaşam alanlarınızda...

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya 

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70cm / 60x95 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,7 Kg / 3,2 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,4 Kg / 4,6 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Sanatın derin bakışı özel tasarım Scream metal tablo ile yaşam alanlarında hayat buluyor. Metal dekorasyon ürünleri için geliştirdiğimiz yenilikçi anlayışla, modern tasarımlı ev ve ofisler yaratabilirsiniz. Dekoratif metal duvar panosu koleksiyonlarımızla Artepera'nın yaşam alanlarını sanat galerilerine dönüştürmesini sağlayın.

ARTEPERA, SCREAM METAL TABLO, SANATSAL TABLO, SÜRREALİST TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, DEKORATİF METAL DUVAR SÜSLERİ, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI, METAL DEKORASYON

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm 60x95cm
Benzer Eserler