Salvador Metal Tablo - APT057 - Siyah

Salvador Metal Tablo - APT057 - Siyah (APT057MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Dali'nin merak uyandıran davranışları, alaycı kahkahası, kendine has bakışları, 'dehasının antenleri' bıyıkları ve çılgınlığından ilhamla üretilen bu metal portre dehaya ve sanatına saygının bir yansıması.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2cm

·         Ürün ölçüsü 45x70cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,4 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,1 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Özel tasarım Salvador metal tablo yaşam alanlarının kendine ait bir ifade gücünü ortaya çıkarmak için Artepera yeni nesil metal pano modelleri ile ortaya çıktı. Hayal gücünün ve renklerin kuralsız tasarım gücü metal tablo modelleri için ilham verdi. Dekoratif ev aksesuarları kalıplaşmış tasarımlardan dışarı çıkıp, evlerinizde özgün bir dekorasyon tarzını benimseyin. Dekoratif duvar panosu Salvador metal tablo siyah ve kırmızı renklerinde saklı!

ARTEPERA, SALVADOR METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, SANATSAL TABLO, SALVADOR DALİ, SÜRREALİST TABLOLAR, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, SALON DUVAR DEKORASYON, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler