Rumeli Metal Tablo - APT139 - Siyah

Rumeli Metal Tablo - APT139 - Siyah (APT139S)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

İstanbul’un simgesi Boğaz’ı büyülü bir şekilde delip geçen vapurları...O yalılar, o köpüklü deniz, o martılar...Hele erguvan zamanı ise tadı doyumsuz..Bazıları için İstanbul en güzel denizden... 

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - İstanbul Mavisi

·         1.5mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm / 60x95 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,1 Kg / 3,2 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,7 Kg / 4,6 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Şehrin yaşayan dokusu mekan tasarımlarıyla nefes almaya Rumeli Metal Tablo ile devam ediyor. Eski İstanbul sokaklarının metal duvar dekoru ile modern yorumunu yapan Artepera, sizi anlatan bir dizaynı İstanbul ruhuyla buluşturuyor. Metal tablo çizgilerine işlenen nostaljik havayı ve İstanbul'u anlatan her şeyi özel tasarım İstanbul koleksiyonunda inceleyin.

ARTEPERA, RUMELİ METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DUVAR AKSESUAR, METAL DEKORASYON, İSTANBUL TABLO, MODERN TABLOLAR, FERFORJE DUVAR SÜSLERİ, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, İSTANBUL

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm 60x95cm