Panorama 1 Metal Tablo - APT307 - Siyah

Panorama 1 Metal Tablo - APT307 - Siyah (APT307MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Artepera Metal Tablo

   

İstanbul’a dair hatıraları, masalları, efsaneleri dondurup duvarınıza asacağınız Panorama serisinde  kimi zaman dinlediğiniz bir fasılı anımsatır tablonuz, kimi zaman bir merdiven başında okşadığınız kedinin bakışını, kimi zaman Hezarfen’in Galata’dan süzülürken ki coşkusunu.

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·         Kutusuz ürün ağırlığı: 0,2 Kg

            ·         Kutulu ürün ağırlığı: 0,5 Kg 

            ·         Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·         Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·         Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

·         Artepera tasarımcıları tarafından tasarlandı.

 

 İstanbul sokaklarında dolaşmak için beklemenize gerek yok, şehrin ahengi ve canlı dokusunu gitmeden de görebilirsiniz. Panorama Metal Tablo mekan tasarımındaki yenilikçi bakış açısıyla İstanbul sokaklarında bir gezintiye çıkmanızı sağlayacak. Artepera özel tasarım metal tablo şehrin nefes alan tarihi dokusunu lazer kesim ferforje pano ile çelikle buluşturup, ölümsüzleştirdi. İstanbul mavisi renk seçenekleriyle farklı dekorasyon fikirlerini değerlendirebilirsiniz.

ARTEPERA, PANORAMA METAL TABLO (3'LÜ SET), METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DUVAR AKSESUAR, METAL DEKORASYON, FERFORJE DUVAR SÜSLERİ, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, İSTANBUL TABLO, 3 LÜ TABLO, İSTANBUL

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler