Orient Metal Tablo - APT054 - Siyah

Orient Metal Tablo - APT054 - Siyah (APT054S)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Telaş içinde koşturan günümüz insanı binalardaki ihtişamı, detaylardaki gizli hikayeleri farkeder mi bilinmez ama Karaköy bakarken görmesini bilen gözler için hazineler saklamış yıllardır sokaklarında…İstanbul gibi..

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm 

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm / 60x95cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,2 Kg / 3,6 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,9 Kg / 5 Kg 

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Yaşam alanlarınızda İstanbul'dan bir pencereye yer açın, Artepera özel tasarım Orient Metal Tablo doğunun mistik yansımasıyla, batının canlı havasını içinde barındırıyor. Tüm çeşitliliği ev dekorasyon ürünleri ile birleştirin. İstanbul'un kendine özgü stilini dekoratif metal duvar panosu ile farklı ve dikkat çeken bir mekan tasarımı oluşturun. Boğazın derin mavisini işleyen Orient metal tablo ve şehrin asaletini yansıtan siyah metal duvar pano modelleri renkleriyle de göz dolduruyor.

ARTEPERA, ORİENT METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, BÜYÜK BOY TABLO, İSTANBUL SİLÜETİ, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, SALON DUVAR DEKORASYONU, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm 60x95cm
Benzer Eserler