Old City Metal Tablo - APT049 - Siyah

Old City Metal Tablo - APT049 - Siyah (APT049S)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

İlk tiyatrolar, ilk apartmanlar, döneminin Avrupa’sını bile kıskandıran ilk pasajlar, kulüpler,  lüks mağazalar, terziler, kitapevleri, pastaneler.... Şehrin ilk kozmopolit semtidir Pera. Kibar hanımların, beylerin uğrak yeridir. Günümüzde de o nezih, seçkin, kibar, lüks, ihtişam dolu havasını, entelektüelliğini,  burjuvazisini nostaljik bir eda ile yansıtıyor Old City.  

   

 • ·         Özel tasarım

  ·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

  ·         1.5mm metal malzeme 

  ·         Kenarları büküm, kalınlık 2cm

  ·         Ürün ölçüsü 45x70cm / 60x95cm

              ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,6 Kg / 4,4 Kg 

              ·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,2 Kg / 5,7 Kg

              ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

              ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

              ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

   

  Artepera lazer kesim metal tablo koleksiyonu şimdi sokakların heyecanını tasarımlarında yaşatıyor. Tarihi dokusunu yıllar geçtikçe modern görünümle harmanlamış ve kendine has bir doku oluşturmuş İstanbul'dan ilham alan özel tasarım Old City metal tablo, şehrin güzelliklerini saklandıkları yerden çıkarıp yaşam alanlarınıza taşıyor. Ev dekorasyon aksesuarları şehrin yaşayan atmosferinden aldıkları ışıltıyı mekanların iç tasarımlarına da aktarıyor.

  ARTEPERA, OLD CİTY METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, BÜYÜK BOY TABLO, İSTANBUL METAL TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, SALON DUVAR DEKORASYONU, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm 60x95cm
Benzer Eserler