Naturmort Metal Tablo - APT058 - Siyah

Naturmort Metal Tablo - APT058 - Siyah (APT058MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Kimisi için  yanılsamaların gizemidir insanı bilime, sanata, keşfe ve hatta aşka götüren. 

·        Artepera tasarımlarını eşsiz kılan şey tasarım ekibimizdeki profesyonel tasarımcıların yenilikçi ve özenli dokunuşlarını yenilikçi bir dekorasyon anlayışına yansıtmasıdır ve her bir Artepera tasarımı özel tasarımdır.

·         Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkanı sunan elektrostatik toz boya ile tasarımlarımızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·         Yüksek kaliteli 1.5 mm çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tasarım dokunuşuyla birleştirdik.

·         Kenarları büküm tasarımıyla, 2 cm derinliğe sahip metal tablo ile duvarlarınızı dekore edebilirsiniz. 

·         Metal tablo 45x70 cm ölçüsüne sahiptir.

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,6 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,3 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

·         Metal tabloyu duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·         Tüm dünyaya kargo ücretsizdir. Kargoya teslim süresi 1-3 iş günüdür ve express kargo hizmeti (DHL, ARAMEX) mevcuttur. Her gün 16:00'ye kadar olan siparişler aynı gün kargoya verilir.

·         Tüm soru ve görüşleriniz için istediğiniz zaman [email protected] adresinden veya +90 532 113 08 33 Whatsapp numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Nesnelerin kendini bulunduğu ortama ifade ediş biçimi bazen bir metal tablo bazen bir dekoratif tasarım aksesuar halini alabilir. Özel tasarım Natürmort metal tablo kendini gizemli ve modern mekanlarda çarpıcı bir tasarım olarak vurguluyor. Artepera duvar panosu modelleri doğadan aldığı ilhamı modern şehre adapte ediyor. Doğanın gücünü yansıtan dekorasyon önerileri için floral metal tablo koleksiyonları inceleyin!

ARTEPERA, NATURMORT METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, BÜYÜK BOY TABLO, SANATSAL TABLOLAR, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, DUVAR DEKORASYONU, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm