Natalie Metal Tablo - APT056 - Retro Kırmızı

Natalie Metal Tablo - APT056 - Retro Kırmızı (APT056MRK)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Yıldız tozlarının ve galaksilerin o zarif çizgileri bir kadının yüzünde belirseydi işte tam da böyle olurdu. Yüzünün her kıvrımında gizli olan kendine özgü güzellik, zarafet ve canlılık, onu anlatmak için bir şiirden daha etkili belki de. Bir ilkbahar kadar duru havasıyla yaşam alanlarının atmosferini değiştirecek olan Natalie metal tablo size keşfedilmemiş güzelliği anlatıyor!

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - retro kırmızı

·         1.5 mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,4 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,1 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Gizemli ve farklı silüetiyle özel tasarım Natalie Metal Tablo modern ev dekorasyon kurallarını baştan yazacak. Artepera yeni nesil metal duvar panosu yaşamınızda iz bırakacak metal duvar tablosu modelleri ile farklı mekanlar için benzersiz tasarım fikirlerini hayata geçirmeye devam ediyor. Dekoratif metal tablo fikirleri ile yaşam alanınızda yer alacak yaşayan portreleri seçin!

ARTEPERA, NATALİE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, MODERN TABLOLAR, SANATSAL TABLO, KADIN TABLOLARI, METAL DEKOR, SALON DUVAR DEKORASYONU, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Retro Kırmızı
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler