Müslüm Gürses Metal Tablo - APT214 - Siyah

Müslüm Gürses Metal Tablo - APT214 - Siyah (APT214S)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

 Notalarla kendini anlatan bir yaşam biçimi... Hayat kadar gerçekçi, hayat kadar canlı... Kendinden önceki nesli de kendinden sonraki nesli müziğiyle etkilemeyi başaran bir halk ozanı. Müziğiyle yaşattığı hissi sadece onu dinleyenin anlayabileceği özgünlükte tarifsiz bir sanatçı. Müslüm Gürses metal tabloda ölümsüzleşti.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm / 60x95 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,3 Kg / 5,7 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 4 Kg / 7 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Müslüm Gürses kültürümüzün belki de en önemli yanlarından birine dokundu. Müslüm Gürses şarkıları ile yalnızca kendi acısını anlatmadı, aynı zamanda bu acıları yaşayan milyonlarca kişinin de kalbine dokundu. Onu seven bu kadar fazla hayranı olmasının sebebi belki de buydu. Benzersiz sesi ile sahnelerde yıldız gibi parlarken Müslüm Gürses hayatı ile de pek çok hayranını derinden etkiledi. Sevenleri tarafından Müslüm Baba olarak da bilinen sanatçıyı Müslüm Gürses metal tablo ile anıyoruz.

ARTEPERA, MÜSLÜM GÜRSES METAL TABLO, MÜSLÜM GÜRSES, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DUVAR AKSESUAR, FERFORJE DUVAR TABLOSU, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, MÜSLÜM GÜRSES PORTRESİ, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm 60x95cm
Benzer Eserler