Monalisa 2 Metal Tablo - APT022 - Siyah

Monalisa 2 Metal Tablo - APT022 - Siyah (APT022)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Kaşlarından gülümsemesine, duruşundan kim olduğuna dair bitmek tükenmek bilmeyen tartışmalar bir tarafa dünyanın en meşhur sanat eserinin metal ile yorumlanan versiyonunun tüm duvarınızı kaplayacak bir yükseklikte hayal etmek olağanüstü...

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x45 cm / 70x70 cm (Her bir ürün ölçüsü)

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,8 Kg / 5,7 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 10,7 Kg / 11,8 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Gizemli gülüşüyle özel tasarım Mona Lisa metal tablo yüzyıllar öncesinden yaşam alanlarınıza geliyor ve modern ışığı olan alanlarda duvar dekorasyonuna tarihin yansımasını aktarıyor. Artepera sanat koleksiyonu ev ve ofislerde yenilikçi çizgiyi geçmişle bütünleştiriyor.

ARTEPERA, MONALİSA METAL TABLO, SANATSAL TABLO, MONA LİSA TABLOSU, LEONARDO DA VİNCİ, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, DEKORATİF METAL DUVAR SÜSLERİ, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI

Renk
Siyah
Boyut
45x45cm 70x70cm
Benzer Eserler