Monalisa 1 Metal Tablo - APT021 - Siyah

Monalisa 1 Metal Tablo - APT021 - Siyah (APT021)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Saatte ortalama 1.500 kişinin ziyaret ettiği bir tablodan esinlenilmiş bu tasarımı evine kim konuk etmek istemez ki? Leonardo da Vinci’nin fenomen haline gelmiş eseri bu yorumu ile bir kült olmaya aday.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya 

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm / 60x100 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,2 Kg / 5,6 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,9 Kg / 7,0 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Rönesans ışığı özel tasarım Mona Lisa metal tablo artık yaşam alanlarınızı aydınlatacak. Artepera sanat ruhunu duvarlara aktarıp ev dekorasyon aksesuarları için yeni bir bakış açısıyla tasarımlar ortaya koyuyor. Duvar dekorasyon ürünleri sanat koleksiyonu ile yenilikçi ve aydınlık mekanlar oluşturmanızı sağlıyor.

ARTEPERA, MONALİSA METAL TABLO, SANATSAL TABLO, MONA LİSA TABLOSU, LEONARDO DA VİNCİ, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, DEKORATİF METAL DUVAR SÜSLERİ, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm 60x95cm
Benzer Eserler