Maya Metal Tablo - APT070 - Siyah

Maya Metal Tablo - APT070 - Siyah (APT070MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Bal ve arı, filmlerde başrol oynayan, kutsal kitaplara konu olan, mitolojilerdeki söylentilerde yer alan, şarkılara, şiirlere, romanlara konu olan hem gizemli, hem şifalı ikili... 3 boyutlu duvar dekoru yorumuyla mekanlara renkli bir dokunuş...

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x45 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,7 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 4,2 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Duvarlara doğanın dokunuşunu işlemek için özel tasarım Maya Metal Tablo peteklerin geometrik düzeninden ilham aldı. Modern ve dokusu olan bir atmosfer tasarımı oluştururken metal tablo modelleri ve ev dekorasyon aksesuarları kullanabilirsiniz. Lazer kesim metal tablo çizgisini kendini anlatan mekan dekorasyonlarına taşıyın. Doğanın uyumunu farklı tasarımlarda görmek için metal tablo koleksiyonun tamamına göz atmayı unutmayın.

ARTEPERA, MAYA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, LAZER KESİM, ARI TABLOSU, ÇOCUK ODASI TABLO, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, BEBEK ODASI TABLO, METAL PANO, GENÇ ODASI DEKOR, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM

Renk
Siyah
Boyut
45x45cm
Benzer Eserler