Marilyn Metal Tablo - APT090 - Siyah

Marilyn Metal Tablo - APT090 - Siyah (APT090MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Marilyn popüler kültürün güzellik idolü..Sarışınlığı, kendince 'aptallığı', şöhreti ve hatta ölümü bile sansasyonel. Bizce ölümsüzlüğü haketmiş bu saf güzellik için duvarlarınızda bir yer vardır.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,1 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,8 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Ev ve ofisleriniz de sizi ve tarzınızı anlatır. Özel tasarım Marilyn Metal Tablo güçlü yönü ve zarafetiyle dekoratif tasarım öncüsü Artepera tablolarından yaşam alanlarınıza taşınıyor. Metal tablo koleksiyonlarındaki özgün ve yaratıcı tarzı çeliğin gücüne işledik ve modern çağın stilini oluşturduk. Dekorasyon önerileri için yüzlerce renk ve ürün seçeneğini inceleyip, çağın tarzını yakalayın.

MARİLYN METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, KADIN TABLOLARI, MARİLYN MONROE TABLO, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM TABLO

Boyut
45x70cm
Benzer Eserler