Mandala  Metal Tablo - APT158 - Siyah

Mandala Metal Tablo - APT158 - Siyah (APT158S)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Rengarenk giysiler içinde kendi halinde yürüyen bir uzak doğu kadınının dünyaya baktığında gördüklerini ancak Mandala Fil metal tabloya bakanlar görebilir belki. Kendisinden dünyaya bakanlarla, dünyadan kendine bakanların ortasında görebileceğiniz eşsiz bir mandala tasarımı olan metal tablo ile yaşam alanınıza uzak doğu esintisini yansıtın!

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x45 cm / 70x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,3 Kg / 5,3 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,8 Kg / 6,4 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

 Sabır, zeka, güç, bereket ve bilgelik...Özel Tasarım Mandala Fil Metal Tablo ile dünyada yaygın olarak kullanılan ve derin anlamlar taşıyan fil sembolüyle evinizde güçlü bir dekorasyon oluşturun. Dekoratif duvar panosu ve metal tablo ürünlerinde egzotik bir hava yakalamak isteyenler için harika bir seçenek olan Mandala metal duvar panosu, sizi doğunun mistik dünyasında bir yolculuğa çıkaracak.

ARTEPERA, MANDALA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, METAL DEKORASYON, FİL, FİL TABLOSU, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM

Renk
Siyah
Boyut
45x45cm 70x70cm
Benzer Eserler