Luna Metal Tablo - APT111 - Siyah

Luna Metal Tablo - APT111 - Siyah (APT111S)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Artepera Metal Tablo 

Tanrıça’nın en kutsal, en yaygın sembolüdür ay. Ayın her fazı (yeni ay, hilal, dolunay) Tanrıça’nın farklı bir yüzünü tasvir eder. Ay doğrudan Tanrıça’nın fiziksel bir sureti olarak kabul edilir, bu yüzden lunar enerjiyi yani Tanrıça'nın dişil enerjisini bizlere yansıtır. Bilge, filozof ve özgür kadınların enerjisi sizin duvarlarınıza da yansısın...

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Askı aparatı ile duvara kolay asma imkanı

·         Duvar ile ara mesafe 2 cm

·         Ürün ölçüsü 49x49 cm / 70x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,2 Kg / 2,5 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 1,7 Kg / 3,6 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

·         Artepera tasarımcıları tarafından tasarlandı.

 

Ay'dan aldığı canlılığı ve enerjiyi yaşam alanlarınıza aktaracak Luna Metal Tablo özel tasarım ve benzersiz güzelliği ile dikkat çekiyor. Lazer kesim metal tablo ince detayları çelik yüzeyde gösterebilen tekniği sayesinde sanat eserlerine yeni bir boyut kazandırıyor. Ev dekorasyon aksesuarları seçiminde vazgeçmek istemeyeceğiniz zamansız parçalar almak için eskitme ve siyah metal tablo modelleri inceleyin.

ARTEPERA, LUNA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, MODERN TABLOLAR, TASARIM TABLOLAR, MİTOLOJİK TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, KADIN TABLOSU

Renk
Siyah
Boyut
49x49cm 70x70cm
Benzer Eserler