Bebeğinizle geçirdiğiniz sevgi dolu anlar Loving Frame ile benzersiz bir hatıra olsun.

Loving Frame Çerçeve Çeşitleri için tıklayınız. 


Çerçeve Seçimi

Simurg Sanat Evi, Loving Frame markası altında onlarca farklı çerçeve çeşidini farklı zemin rengi seçenekleriyle beğeninize sunuyor. Tek yapmanız gereken Simurg Sanat Evi'nin web adresinde beğendiğiniz çerçeveyi satın almak. Çerçeveniz, kargoyla kapınıza kadar gelecek.


 

Çerçevenin Açılması

Satın aldığınız çerçeve, birbirine geçme özelliğine sahip 2 adet parçadan oluşmaktadır. Çerçeveyi ters çevirip, yukarıda görüldüğü gibi dikkatli bir şekilde demonte edebilirsiniz.


 

Yapıştırma Bantları

Satın aldığınız çerçevenin yanında 10 adet cırtcırtlı yapıştırma bandı gelecektir. Bu bantlardan, çerçeveleteceğiniz objenin tutunabilmesi açısından ihtiyaç duyduğunuz kadar kullanabilirsiniz. Obje ve zemindeki cırtcırtlı bantların karşılıklı olarak denk gelmesi objenin düzgün sergilenmesi açısından önemlidir.


 

Objenin Yerleştirilmesi

Yapıştırmış olduğunuz cırtcırtlı bantlar yardımıyla objeyi zeminde sabitleyiniz.


 

Çerçevenin Kapatılması

Çerçevenin açılmasındaki süreci tersten takip ederek aynı şekilde çerçeveyi kapatabilirsiniz.


 

Asma Çivilerinin Çakılması

Satın aldığınız çerçevenin yanında 2 adet duvar askı çivisi gelecektir. Bu 2 çiviyi, aralarındaki mesafe çerçevenin enini geçmeyecek şekilde ve yatay olarak da aynı hizada olmak üzere çekiç ile duvara çakınız. Çerçevenin duvardaki pozisyonu açısından askı çivilerini çakmadan önce çerçeveyi duvarda tutarak prova yapmanızı ve çivi yerlerini bu şekilde belirlemenizi öneriyoruz.Mutluluğu Çerçevele

İşte bu kadar! Artık çerçevelediğiniz "mutluluğunuzu" duvarınızda sergileyebilirsiniz.