Lets Dance Metal Tablo - APT005 - Siyah

Lets Dance Metal Tablo - APT005 - Siyah (APT005LS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

İnsanların, tarih boyunca hiçbir şeyi; ister tek başına, ister bir eşle, ya da grup olarak bedenlerini müziğin âhengine bırakmak kadar eğlendirici bulmadıklarını yazar kitaplar. Dans sadece bedenin değil ruhun da eylemidir.. O zaman 'dans'.  

  

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2cm

·         Ürün ölçüsü 31x95cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,5 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,2 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Metal duvar panosu fikrini çeliğe işleyip, lazer kesim tekniğiyle eşsiz güzellikte yeni nesil tablolar yaratıyoruz. Artepera kırmızıdan ilham alıp oluşturduğu yeni nesil duvar panosu akımıyla benzersiz bir tasarım koleksiyonu oluşturuyor. Güvenilir ve kaliteli alışverişin keyfini yaşamak için diğer koleksiyonlarımızı da inceleyin.

ARTEPERA, LET'S DANCE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, BÜYÜK BOY TABLO, MODERN TABLOLAR, DANS TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI

Renk
Siyah
Boyut
31x95cm
Benzer Eserler