Lets Dance Metal Tablo - APT005 - Colorart

Lets Dance Metal Tablo - APT005 - Colorart (APT005MCA)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

İnsanların, tarih boyunca hiçbir şeyi; ister tek başına, ister bir eşle, ya da grup olarak bedenlerini müziğin âhengine bırakmak kadar eğlendirici bulmadıklarını yazar kitaplar. Dans sadece bedenin değil ruhun da eylemidir.. O zaman 'dans'.  

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya - colorart

·         Özel bölgesel renklendirme

·         1.5mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2cm

·         Ürün ölçüsü 31x95cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,5 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,2 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Artepera koleksiyonu renkli metal tablo modelleri ile renklendi. Canlı figürlerin neşe veren havasıyla yaşam alanınızı stilinizle bütünleştirin. Metal tablo ve metal pano modellerindeki özgün tasarımlarında doğanın renkli figürlerinden yararlanan tasarımcılarımızın keyifle tasarladığı çizgileri yenilikçi bir tasarım zevkini vurguluyor.

ARTEPERA, LET'S DANCE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, BÜYÜK BOY TABLO, MODERN TABLOLAR, DANS TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI

Renk
Colorart
Boyut
31x95cm
Benzer Eserler