Klimt Metal Tablo - APT099 - Eskitme

Klimt Metal Tablo - APT099 - Eskitme (APT099E)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Klimt'in Kiss tablosuna bakıp insanın içinin açılmaması, yüzüne bir gülümseme yayılmaması mümkün mü? Bir kadın ve erkeğin hem masum hem de ihtiraslı öpüşmesini güneşin doğuşu gibi resmeden Art Nouveau'nun ünlü ressamı adeta aşkın sebep olduğu teslimiyeti anlatıyor.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya / eskitme

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm / 60x95 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,5 Kg / 4,2 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,2 Kg / 5,6 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

 Lazer kesim ferforje Klimt metal tablo ile sanatın büyüsünü yaşam alanınıza taşıyın. Duvarlarınızda çarpıcı bir etki yaratacak dekoratif metal tablo ölümsüz güzelliği ve şık duruşuyla ev ve ofislere yeni bir atmosfer getirecek. Artepera sanat koleksiyonu ile çağının ötesine ulaşmış sanatçılar duvarınızda yer alsın.

ARTEPERA, KLİMT METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, MODERN TABLOLAR, GUSTAV KLİMT TABLO, THE KİSS TABLOSU, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO

Renk
Eskitme
Boyut
45x70cm 60x95cm
Benzer Eserler