Kız Kulesi
Kız Kulesi
Kız Kulesi

Kız Kulesi | Yağlı Boya Tablo (29873)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : $1,723.08
İndirimli : $1,206.15

90x180 cm Çerçevesiz Ölçü
Kız Kulesi İstanbul’un en güzel simgelerinden biri hikâyeleriyle görselliğiyle insanların derinden etkileyen yapı. Beyaz gövdesiyle boğazdan geçen gemileri selamlar ve onlara hala yol gösterir. Bu güzel yapı İstanbul konulu eserleri yapan sanatçıların ele aldığı ilk yapıdır. Bakıldığında birçok kız kulesi tasvirleri vardır hepsi kullanılan renkler teknik açısından farklıdır. Hepsini izlemek büyük bir keyif vermektedir. Bu eserde mavi tonların yoğun olduğu eser bulutların da yardımıyla hareketli bir kompozisyon yaratılmıştır. Bu hareketli görüntü kayık tasvirleri ile dengelenmiştir. Ortada akşam güneşinin kızıllığının yansıdığı kız kulesi ise resmin merkezindeki kilit ögedir.
Yapım Yılı : 2018 %100 el yapımıdır.

Eseriniz standart olarak üzerindeki çerçeve ile gönderilir. Aşağıdaki çerçeveler arasından farklı bir seçim yapmak isterseniz, sipariş tamamlama sayfasında sipariş notu bölümünde tercih ettiğiniz çerçevenin adını yazarak ücretsiz çerçeve değişimi yapabilirsiniz.
*Eskitme Altın ve Eskitme Gümüş çerçeveler eserin boyutunu 20 cm büyütür.
*Eskitme Siyah çerçeve eserin boyutunu 16 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere eskitme altın veya gümüş eklenirse ölçü 90x120 cm, eskitme siyah eklenirse 86x116 cm boyutunda olur.)
*Kasalı çerçeveler eserin boyutunu 2 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere kasalı çerçeveler eklenirse ölçü 72x102cm olur.)
Yön
Dikey
Dekorasyon
Modern Klasik
Çerçeve
Standart Plastik
Hakim Renk
Mavi Bordo Lacivert
Ölçü
90x180 cm
Durum
Stokta Mevcut
Benzer Eserler