Kitsune Metal Tablo - APT012 - Siyah

Kitsune Metal Tablo - APT012 - Siyah (APT012LS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Japon masallarındaki olağanüstü güzellikteki zeki, uzun ömürlü ve sihirli güçlere sahip olan tilkilerin iyi şans getirip kötülükleri uzaklaştırdığına inanılır. Kitsune ile Japon masallarındaki mistisizm evlerinize taşınsın.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2cm

·         Ürün ölçüsü 70x70cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,4 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,6 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Kitsune metal tablo ile uzak doğu esintisini Artepera yeni nesil metal tablo ile evlerinize taşıyın. Farklı alternatifler için renk seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Özel tasarım metal duvar panosu ve dekoratif ev aksesuarları için tasarladığımız yüzlerce ürün seçeneğini keşfederek eviniz baştan yaratmak için vakit kaybetmeyin!

ARTEPERA, KİTSUNE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, HAYVAN TABLOSU, HAYVAN FİGÜRLÜ TABLO, TİLKİ TABLOSU, SOYUT TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI

Renk
Siyah
Boyut
70x70cm
Benzer Eserler