Kanlıca Koyu | Yağlı Boya Tablo
Kanlıca Koyu | Yağlı Boya Tablo
Kanlıca Koyu | Yağlı Boya Tablo
Kanlıca Koyu | Yağlı Boya Tablo
Kanlıca Koyu | Yağlı Boya Tablo
Kanlıca Koyu | Yağlı Boya Tablo

Kanlıca Koyu | Yağlı Boya Tablo (40466)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : $1,261.54
İndirimli : $883.08

80x110 cm Çerçeve Dahil Ölçü 

’Kanlıca Koyu’’ adlı eserde renklerin ahengi ve fırça darbeleri sanatçının semte olan sevgisini ortaya koyarken resimdeki yapılar Kanlıca’nın eski İstanbul dokusunu hissetmenizi sağlıyor, ufuk çizgisine gidildikçe denizin mavisinin aydınlanması ile sanatçımız yine bir umut ışığı yakıyor ve biz izleyicileri derin bir huzur ile buluşturuyor.

 

 


Klasik üslubu ile lekesel çalışmalara imza atan ressamımızın eserlerini renklerin ve ışığın ustaca kullanımı sayesinde bir bakışta tanıyabilirsiniz. İlhamını doğadan alan ressamımızın eserlerinde duyguların tuvale aktarılış biçimi izleyicide umut uyandıran cinstendir ve bir bahar sabahı güzel bir tepeden manzarayı seyrediyormuş hissine kapılırsınız, bu sebeptendir ki sanatçımız bahar ressamı olarak da anılır.

Yapım Yılı : 2019 %100 el yapımıdır.

Eseriniz standart olarak üzerindeki çerçeve ile gönderilir. Aşağıdaki çerçeveler arasından farklı bir seçim yapmak isterseniz, sipariş tamamlama sayfasında sipariş notu bölümünde tercih ettiğiniz çerçevenin adını yazarak ücretsiz çerçeve değişimi yapabilirsiniz.
*Eskitme Altın ve Eskitme Gümüş çerçeveler eserin boyutunu 20 cm büyütür.
*Eskitme Siyah çerçeve eserin boyutunu 16 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere eskitme altın veya gümüş eklenirse ölçü 90x120 cm, eskitme siyah eklenirse 86x116 cm boyutunda olur.)
*Kasalı çerçeveler eserin boyutunu 2 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere kasalı çerçeveler eklenirse ölçü 72x102cm olur.)
Benzer Eserler