Honeycomb Metal Tablo - APT087 - Siyah

Honeycomb Metal Tablo - APT087 - Siyah (APT087MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Kendisiyle birlikte bereketini doğaya taşıyor, kendi gözünden eşsiz tasarımlarını yalnızca kendisi için tasarlıyor. Bir arının içindeki potansiyeli ortaya çelik gücünde ve ince detayların zarafetinde ortaya çıkıyor. Detayların gücünü yüzeyinde gösteren Honeycomb doğanın bu asil işçilerinden size getireceği pozitif enerji ve ışıltıyı yaşam alanlarınıza yansıtacak!

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm 

·         Ürün ölçüsü 45x45 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,2 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,7 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Artepera dekorasyona ilham olan doğanın en yaratıcı biçimlerinden petek ve arı figürü özel tasarım metal tablo fikriyle birleştirdi. Modern dekorasyonda kendi tarzınızı yansıttığınız özgün mekanlar için lazer kesim metal tablo koleksiyonundaki Honeycomb metal tablo ile tanışın. Dekoratif metal tablo doğanın gücünü çeliğe işleyerek çarpıcı aksesuarlar oluşturuyor.

HONEYCOMB METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, ARI FİGÜRÜ, ARI TABLOSU, ÇOCUK ODASI TABLO, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, GENÇ ODASI DEKOR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM

Renk
Siyah
Boyut
45x45cm
Benzer Eserler